Uudised ja teated

Lastevanemate kooli loengule "Sotsiaalmeedia" saab registreeruda kuni jaanuarikuu lõpuni

Lastevanemate kooli viies kohtumine toimub teemal "Sotsiaalmeedia". Veebikonstaabel Maarja Punak räägib loengus sellest, kuidas lapsed sotsiaalmeediat kasutavad ja mida tasuks tähele panna lapsevanemal. Eelregistreerimine toimub kuni 31. jaanuarini.

Täna õhtul ootame Sind Eero Talisaineni luuleraamatu esitlusele

Ootame luulehuvilisi lugejaid kolmapäeval, 17. jaanuaril kell 18.00 raamatukogu Ameerika Teabepunkti – Eero Talisainen esitleb oma luulekogu „Miljon aega". Kohapeal on võimalus osta raamatut. Kõik huvilised on oodatud!

Kolmapäeva õhtul toimub raamatukogus loeng "Diabeet ja selle tüsistused"

Meie järgmine loeng toimub kolmapäeval, 17. jaanuaril kell 17.15 raamatukogu 3. korruse galeriis. Lektor meditsiiniteaduste doktor Margus Annuk, SA Viljandi Haigla juhatuse liige. Loeng on tasuta, kõik huvilised on oodatud!

Nädalavahetusel ei saa kasutada raamatukogu programmi iseteenindusportaali

Alates laupäeva 13. jaanuari õhtust kella 20.00 kuni esmaspäeva 15. jaanuari hommikul kella 9.00-ni ei saa kasutada raamatukoguprogrammi Urram iseteenindusportaali www.lugeja.ee. Esineb häireid e-kirjade saatmisel raamatute tagastustähtaegade ja broneeringute kohta. Vabandame!

Täna õhtul ei saa kasutada raamatukogu programmi iseteenindusportaali

Alates reede 12. jaanuari õhtust kella 20.00 kuni laupäeva 13. jaanuari hommikul kella 9.00-ni ei saa kasutada raamatukoguprogrammi Urram iseteenindusportaali www.lugeja.ee. Võib esineda häireid e-kirjade saatmisel raamatute tagastustähtaegade ja broneeringute kohta. Vabandame!

Tule vali lemmik lastekirjanik ja lasteraamatukunstnik!

Taas on alanud Nukitsa konkurss, et selgitada välja laste kahe viimase aasta lemmikkirjanik ja illustraator. Võistlevad 2016. ja 2017. aastal ilmunud algupärase lastekirjanduse esmatrükid. Hääletada saab kuni 20. veebruarini!

17. jaanuaril toimub raamatukogus loeng "Diabeet ja selle tüsistused"

Lektor meditsiiniteaduste doktor Margus Annuk, SA Viljandi Haigla juhatuse liige. Loeng on tasuta. Kõik huvilised on oodatud!

Lugemiskoer Freddy kutsub lugema

Lugemiskoerte projekt on maailmas populaarne formaat, milles raamatukogus lugemist harjutada soovija loeb 15 minuti jooksul raamatut koerale. Viljandis ootab endale ette lugema teraapiakoer Freddy. Freddy on viieaastane Cavalier King Charlesi spanjel. Ta ootab saba liputades lapsi, kes tahaksid...

Kutsume Teid kellaviieteele huvitava haridusega - külla tuleb Aive Kaldra

Kolmapäeval, 10. jaanuaril jätkub kohtumiste sari Kellaviietee huvitava haridusega. Külas Tarvastu gümnaasiumi ajalooõpetaja Aive Kaldra,kes jagab oma muljeid ja mõtteid, millised on õpetajad ja õpetamine mängude kaudu Taanis Osterskovi Efterskoles. Kohtumine algab kell 17.15, kõik huvilised on...

5. jaanuari õhtust kuni 6. jaanuari hommikuni ei saa kasutada raamatukogu iseteenindusportaali

Alates reede 5. jaanuari õhtust kella 20.00 kuni laupäeva 6. jaanuari hommikul kella 9.00-ni ei saa kasutada raamatukoguprogrammi Urram iseteenindusportaali www.lugeja.ee. Võib esineda häireid e-kirjade saatmisel raamatute tagastustähtaegade ja broneeringute kohta. Vabandame!

Veel saab osaleda koolivaheaja meisterdamise tunnis

2.-5. jaanuarini on laste- ja noortekirjanduse saalis koolivaheajaga seotud toimetused. Alustame kell 11.00.

Soovime kõigile õnnelikku uut aastat!

Oleme avatud E-R 10-19, L 10-15, pühapäeval suletud. Raamatuid saab tagastada ka raamatukogu peaukse juures olevasse tagastuskasti.

Raamatukogu iseteenindusprogramm ei tööta 29. detsembri õhtust kuni 30. detsembri hommikuni

Raamatukoguprogramm Urram www.lugeja.ee ei tööta reedest 29. detsembrist kella 20.00 kuni laupäeva 30. detsembri hommikul kella 9.00-ni . Samuti ei väljastata e-kirju raamatute tagastustähtaegade ja broneeringute kohta. Vabandame!

Ootame lapsi koolivaheaja üritusele

27.-29. detsembrini ja 2.-5. jaanuarini on Viljandi Linnaraamatukogu laste- ja noortekirjanduse saalis koolivaheajaga seotud toimetused. Alustame kell 11.00. Kohtume koolivaheajal raamatukogus!

23. detsembril on raamatukogu avatud 10-12

Laupäeval, 23. detsembril on Viljandi Linnaraamatukogu avatud 10-12. Jõulupühade ajal, 24.-26. detsembrini oleme suletud. Taas oleme avatud 27. detsembril. Soovime kõigile ilusaid jõulupühi ning toredat aastavahetust!

Viktoriini 5L detsembrikuu küsimuste vastuseid ootame 12. jaanuarini

5L ehk Loov Loodus Loomiseks Loodud Linnas on viktoriin 5.-7. klassi õpilastele, mis kutsub lugema ajakirju Miks ja Kuidas, Eesti Loodus, Minu Maailm. Detsembrikuu küsimuste vastuseid ootame kuni 12. jaanuarini! Head lahendamist ning palju õnne novembrikuu võitjale!

Kolmapäeval ootame lapsi lauamänguklubisse

Sel aastal saame veel kokku kolmapäeval, 20. detsembril, kell 15.00 laste- ja noortekirjanduse saalis!

Täna õhtul ootame lapsi meisterdamisklubisse!

Meisterdamisklubi selle aasta viimane kohtumine toimub teisipäeval, 19. detsembril kell 17.00!

Teisipäeva hommikul ootame lapsi Pisipõnni pooltundi!

PISIPÕNNI POOLTUND on mõeldud 2-3 aastastele mudilastele ning nende vanematele. Koos lastega mängime, laulame, joonistame ning mõnikord teeme midagi oma käega.

Ootame Teid Milvi Panga kogupere raamatu esitlusele

Laupäeval, 16. detsembril, kell 12.00 toimub raamatukogus Milvi Panga kogupere raamatu „Mesikäpa esikäpad“ esitlusele. Kohtume raamatu autoritega.