Kutsume osalema uues maakondlikus viktoriinis Kultuurilaine

Viljandi maakonna raamatukogude ühisprojektina läbi viidav viktoriin KULTUURILAINE on mõeldud kõigile Viljandi maakonna elanikele ning kutsub lugema perioodikaväljaandeid Sirp, Postimees Arter, Sakala ja Eesti Loodus.

• - Iga kuu 15. kuupäeval (novembrist maini) esitatakse nimetatud väljaannete sisu kohta küsimused, mis avaldatakse Viljandi Linnaraamatukogu kodulehel raamatukogu.viljandi.ee ning tehakse paberkandjal kättesaadavaks ka maakonna raamatukogudes.
  • - Küsimused käsitlevad ajakirja Eesti Loodus puhul jooksva kuu numbrit. Teiste väljaannete puhul on küsimused koostatud nende lehenumbrite alusel, mis on ilmunud ajavahemikus alates eelmise kuu 10. kuupäevast kuni jooksva kuu 10. kuupäevani.
  • - Vastused tuleb esitada järgmise kuu 1. kuupäevaks e-posti aadressil viktoriin@raamatukogu.viljandi.ee või toimetada paberkandjal maakonna raamatukogudesse.
  • - Küsimuste õiged vastused avaldatakse Viljandi Linnaraamatukogu kodulehel ja tehakse kättesaadavaks paberkandjal ka maakonna raamatukogudes.
  • - Igal kuul loositakse kõigi osalejate vahel välja auhinnad (3 KULTUURILAINE logoga kruusi). Auhinnad loositakse välja hiljemalt 10. kuupäevaks. Võitjatega võetakse ühendust, et leppida kokku auhinna kättesaamine.
  • - Tervest hooajast (november-mai) tehakse kokkuvõtted 2017. aasta mais.
    Parimatele ja usinamatele osalejatele üllatus!

Viljandi maakonna viktoriini Kultuurilaine novembrikuu küsimused leiad siit...

Vastuseid ootame 1. detsembriks!

Head lahendamist!

Lisainfo: