Uudised ja teated

« Tagasi

Naeratava Kuu rännu- ja raamatulugude Eesti-tuur jõuab Viljandisse

Kolmapäeval, 8. veebruaril kell 17.00 tuleb
Viljandi linnaraamatukogu Ameerika nurka
lugusid jutustama giid, maailmarändur ja raamatu
„Naeratava kuu inimesed" autor Ena Mets. 

Viljandi jutuõhtu on osa autori kahe ja poole nädala pikkusest Eesti-tuurist naeratava kuu inimeste ning teiste lugude saatel.

Aastal 2015 täitus Ena lapsepõlveunistus - ilmus tema esimene raamat. Autori sõnul valmis teos aastal 2010 ja inspiratsiooni selleks sai ta juba alates aastast 2005. See juhtus siis kui ta sattus esimest korda elama maailma (Brasiiliasse), kus kõik nähtamatud olendid ja reaalsused – spiritism, candomblé, libahundid, rääkimata kristlikest uskumustest - eksisteerivad võrdselt sealse rahva äärmiselt materiaalse ja praktilise igapäevaga. Ena elas puslena kokkupandud perekonnas, kus juba 4-aastasel lapsel oli oma pikk elulugu jutustada.

Lisaks Brasiiliale on autor elanud ja töötanud ka Prantsusmaal, Mongoolias ja Kolumbias. Hetkel tegutseb ta giidi ja hüpnoterapeudina Eestis.

8. veebruari jutuõhtule on Ena Mets välja valinud need lood oma mujal elamisest ning raamatust, mis tema jaoks mingil moel tähenduslikud või pöördelised ning õpetanud midagi olulist. Lugude kõrvale saab nautida kuuma teed ja küünlavalgust.

Soovi korral võib külastaja „Naeratava kuu inimesed" endaga koos koju viia.

Kõik huvilised on oodatud!