Ootame küsimusi kirjanik Olavi Ruitlasele!

Neljapäeval, 27. aprillil kell 17.15 tuleb
Viljandi Linnaraamatukokku lugejatega kohtuma
kirjanik Olavi Ruitlane. Avalikku intervjuud veab
ajakirjanik Margus Haav.

Olavi Ruitlane sündis 1. juulil 1969. aastal Tartus Võrumaalt pärit vanemate lapsena. Alates 2002. aastast on ta vabakutseline kirjanik. O. Ruitlane kirjutab nii võru kui eesti keeles luulet, proosat, näidendeid, artikleid, arvustusi, laulutekste jm. Ta on Eesti Kirjanike Liidu, Tartu Noorte Autorite ja Eesti Autorite Ühingu liige.

Olavi Ruitlase romaanid on pälvinud mitmeid kirjandusauhindu. Tema viimane romaan „Vee peal" kandideeris 2015. aasta Eesti Kultuurkapitali kirjanduse sihtkapitali aastaauhinnale, seda tunnustati 26. Bernard Kangro kirjanduspreemiaga ning valiti  ka Apollo külastajate poolt parimaks Eesti autori kirjutatud proosateoseks.

„Kultuurikonks" on Viljandi linnaraamatukogu, Viljandi gümnaasiumi ja ajaleht „Sakala" ühine sündmuste sari, mille raames korraldatakse silmaringi avardavaid ettevõtmisi juba 2012. aastast alates.

Vestluse sujuvamaks kulgemiseks ootame huviliste küsimusi 25. aprilliks e-posti aadressil kultuurikonks@gmail.com.

Kohtumine toimub raamatukogu 3. korruse linnagaleriis. Üritus on tasuta ja kõik huvilised on oodatud!

Rohkem infot:
Veronika Raudsepp Linnupuu
projekti Kultuurikonks koordinaator
veronika.linnupuu@raamatukogu.viljandi.ee

Plakatil on kasutatud Veronika Raudsepp Linnupuu fotot.