Viktoriini 5L kolmanda hooaja esimene voor on lõppenud ja võitja selgunud

5L ehk  Loov Loodus Loomiseks Loodud Linnas on viktoriin 5.-7. klassi õpilastele, mis kutsub lugema ajakirju Miks ja Kuidas, Eesti Loodus ning Minu Maailm.

Viktoriini esimese vooru meene võitis
Kailiis-Riitta Kibildas Holstre Koolist

Palju õnne!

Septembrikuu küsimuste vastuseid saad vaadata siin ...

Iga kuu 20. kuupäevaks (jaanuarist maini) esitatakse ajakirjade sisu kohta küsimused, mis avaldatakse raamatukogu kodulehel ning raamatukogu laste- ja noortekirjanduse saali teadetetahvlil.

Küsimuste õiged vastused avaldatakse raamatukogu kodulehel ning laste- ja noortekirjanduse saali teadetetahvlil.

Iga kuu loositakse kõigi osalejate vahel välja meened. Võitjatega võetakse ühendust, et leppida kokku auhinna kättesaamine.

Viktoriini kokkuvõtete tegemine toimub maikuus (2018).

Mängu lõpetamisel tunnustatakse parimaid vastajaid ning kohtutakse külalisega.

5L osalemine annab uusi teadmisi, laiema silmaringi ja harjutab õpilaste funktsionaalset lugemisoskust!

Info:

viktoriin@raamatukogu.viljandi.ee

433 8665; 433 8666

Viktoriinisarja toetab Viljandimaa Omavalitsuste Liit ja Eesti Kultuurkapitali Viljandimaa Ekspertgrupp