Linnaraamatukogu kutsub käsitööhuvilisi osalema töötoas

Käsitööklubi puuteraamatu valmistamiseks

Linnaraamatukogu kutsub käsitööhuvilisi osalema puuteraamatute ja -mängude konkursil
„Näputööga nägijaks".

Konkursi eesmärk on valmistada nägemispuudega lastele nutikaid ja kasutajasõbralikke esemeid: raamatuid ja/või mänge. Parimal juhul võiksid loodavad esemed sobida kasutamiseks nii väikestele kui suurtele.

Klubi esimene kohtumine oli planeeritud 18. veebruariks algusega kell 17.00 Ameerika teabepunktis, kuid koroonaviiruse tõttu on täiskasvanute huvitegevus Viljandis piiratud, mistõttu kohtumist kavandatud kujul korraldada ei saa.
Kuid selleks, et saaksime tööga ikkagi alustada palume huvilistel võtta ühendust  e-posti aadressil: huvijuht@raamatukogu.viljandi.ee.
Esialgu teeme koostööd virtuaalselt ja kohtume siis kui piirangud leevenevad.

Esimeseks sammuks olekski info jagamine ja edasise tegevuse kavandamine.

Konkursi „Näputööga nägijaks" korraldavad Tallinna Ülikool ja Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit ning seda toetab
Eesti Kultuurkapital. Konkursi tähtaeg on 23. aprill 2021.

Huvi korral võta ühendust: huvijuht@raamatukogu.viljandi.ee

Jälgi infot: facebook.com/viljandilinnaraamatukogu

Info konkursi kohta: http://tlu-craft.ee/uudised