Lasteviktoriin KULTUURIKONKSUKE alustab 3. hooaega!

KULTUURIKONKSUKE on viktoriin 2.-4. klassi õpilastele. Samas osa võivad võtta ka 1. klassi õpilased. Sellest aastast kutsume lapsi lugema kolme ajakirja, lisaks Tähekesele ja Heale Lapsele veel põnevat ajakirja Minu Maailm, mis on mõeldud nooremale koolieale, avaldades põnevaid lugusid loodusest, teadusest, ajaloost.

Septembrikuu küsimused leiad siit...
Vastuste lahendamise tähtaeg on 1. oktoober.

• Iga kuu 15. kuupäeval (septembrist maini) esitatakse ajakirjade sisu kohta küsimused, mis avaldatakse raamatukogu kodulehel ja raamatukogu lasteosakonna teadetetahvlil.
  • Vastused tuleb esitada järgmise kuu  1. kuupäevaks
    e-posti aadressil
    laste@raamatukogu.viljandi.ee. Vastused võib tuua ka  raamatukogu lasteosakonda (Tallinna 11/1).
  • Küsimuste õiged vastused avaldatakse raamatukogu kodulehel ja lasteosakonna teadetetahvlil.
  • Igal kuul  loosime kõigi osalejate  vahel välja Konksukese logoga kruusid. Võitjatega võetakse ühendust, et leppida kokku auhinna kättesaamine.
  • Viktoriini vahekokkuvõtete tegemine toimub kahes voorus (september – detsember 2014, jaanuar – mai 2015)
  • Mõlema vooru lõpetamisel tunnustatakse parimaid vastajaid ning kohtutakse ajakirjade tegijate või lastekirjanikega.

KONKSUKESES OSALEMINE ANNAB UUSI TEADMISI JA LAIEMA SILMARINGI!

INFO
telefonil 43 38 665; 43 38 666