Läheneb noorte omaloominguvõistluse tööde esitamise tähtaeg

Viljandi Linnaraamatukogu korraldab noorte omaloominguvõistlust 20. korda.
Viljandimaa 15. - 21.-aastased noored on oodatud väljendama oma mõtteid ilukirjanduslikus vormis.

Laureaate hinnatakse nii luules kui proosas.

Eelarvamustevaba hinnangu saamiseks edastame võistlustööd žüriile lugemiseks ning hindamiseks pseudonüümi või märgusõnaga allkirjastatult. Iga kolme aasta järel koostatakse auhinnatud töödest kogumik. Järgmine kogumik avaldatakse 2019. aastal.

Vabalt valitud teemal kirjutatud omaloomingu palume saata 20. märtsiks e-posti aadressil kultuurikonks@gmail.comLisaks töödele palume kirjale lisada ka oma nimi, isikukood, elukoht, kool ning pseudonüüm.

Parimate kirjutajate vahel jagatakse Eesti Kultuurkapitali stipendiume koguväärtuses 300.-€. Lisaks stipendiumitele jagatakse Viljandimaa Omavalitsuste Liidu toel eripreemiaid.
Tulemused avalikustame pidulikul kohtumisel 13. aprillil 2017.

Pressiteate juures on kasutatud Keily Tammaru illustratsiooni Silm.

Viljandi maakonna noorte omaloominguvõistlust toetavad Eesti Kultuurkapitali Viljandimaa Ekspertgrupp,
Viljandimaa Omavalitsuste Liit ning Haridus- ja Teadusministeerium.

Häid mõtteid ja mõnusat kirjutamist!

Veronika Raudsepp Linnupuu

projekti koordinaator