Lasteviktoriin Kultuurikonksuke kutsub 2.-4. klassi õpilasi küsimusi lahendama!

Kultuurikonksuke on viktoriin 2.–4. klassi õpilastele, mis kutsub lugema ajakirju Hea Laps, Täheke, Minu Maailm.

Septembrikuu küsimused leiad siit ...

Vastuseid ootame 1. oktoobriks
e-posti aadressil viktoriin@raamatukogu.viljandi.ee.

Vastused võib tuua ka raamatukogu laste- ja noortekirjanduse saali (Tallinna 11/1, 2. korrus).

Vastusele lisa: Ees- ja perekonnanimi, kool, klass,
telefon ja e-posti aadress.

Vastused leiad septembrikuu ajakirjadest Täheke,
Hea Laps ja Minu Maailm.

• Iga kuu 15. kuupäevaks (septembrist maini) esitatakse ajakirjade sisu kohta küsimused, mis avaldatakse raamatukogu kodulehel.
  • Vastused tuleb saata e-posti aadressil viktoriin@raamatukogu.viljandi.ee või tuua raamatukogu laste- ja noortekirjanduse saali (Tallinna 11/1, 2. korrus)
  • Küsimuste õiged vastused avaldatakse raamatukogu kodulehel.
  • Igal kuul loosime kõigi osalejate vahel välja meened. Võitjatega võetakse ühendust, et leppida kokku auhinna kättesaamine.
  • Läbi õppeaasta kestva viktoriini kokkuvõtete tegemine toimub õppeaasta lõpuüritusel, kuhu kutsutakse tublimad vastajad, kohtutakse külalisega ja tunnustatakse osalejaid.

Konksukeses osalemisel tutvuvad õpilased perioodiliste väljaannetega ja nende ülesehitusega. Ajakirjade lugemine arendab funktsionaalset lugemisoskust ja tähelepanuvõimet. Lisanduvad uued teadmised ja laiem silmaring!

Viktoriinisarja toetab Viljandimaa Omavalitsuste Liit.

Head lahendamist!

Info: