Nädalavahetusel ei saa kasutada raamatukogu programmi iseteenindusportaali

Alates laupäeva 13. jaanuari õhtust kella 20.00 kuni esmaspäeva 15. jaanuari hommikul kella 9.00-ni ei saa kasutada raamatukoguprogrammi Urram iseteenindusportaali www.lugeja.ee

Esineb häireid e-kirjade saatmisel raamatute tagastustähtaegade ja broneeringute kohta. Kahjuks ei saa tutvuda raamatukogu veebilehel ka uudiskirjandusega.

Alates aasta algusest palume kõigil lugejail end ümberregistreerida raamatukogus või iseteenindusportaalis www.lugeja.ee

Raamatute tagastustähtaega saab pikendada pärast laenuõiguse uuendamist ehk ümberregistreerimist (kontaktandmete kontrollimist). Võimalik veateade: "lõppes ramm". Ümberregistreerimise vajadusest programm kahjuks ei teavita.

Oma kontaktandmete kontrollimiseks iseteeninduses valige: Lugeja - Minu andmed (lehekülje all vasakus nurgas).
Pärast andmete kontrollimist/muutmist vajutage nupule "muuda kontakte".

Kui esineb probleeme iseteeninduse kasutamisel,  palume abi saamiseks pöörduda raamatukogu infoleti töötajate poole või helistada 433 8660.

Vabandame!