Viktoriini 5L vastuseid ootame kuni kolmapäeva õhtuni.

5L on viktoriin 5.-7. klassi õpilastele, mis kutsub lugema ajakirju
Eesti Loodus ja Minu Maailm ning vaatama-kuulama ERR-i loodus- ja keskkonna teemalist saadet Osoon. Saade on eetris igal nädalal, mis on järelvaadatav nii telerist kui veebist. Vajadusel on saadet võimalik tulla vaatama linnaraamatukokku.

Septembrikuu küsimused leiad siit...

Vastuseid ootame kuni 10. oktoobri õhtuni.

Iga kuu 20. kuupäevaks (septembrist maini) esitatakse ajakirjade ja telesaate Osoon sisu kohta küsimused, mis avaldatakse raamatukogu kodulehel ning raamatukogu laste- ja noortekirjanduse saali teadetetahvlil.

Vastused tuleb esitada järgmise kuu 10. kuupäevaks e-posti aadressil viktoriin@raamatukogu.viljandi.ee. Vastused võib tuua ka raamatukogu laste- ja noortekirjanduse saali (Tallinna 11/1, 2. korrus).

Küsimuste õiged vastused avaldatakse raamatukogu kodulehel ning laste- ja noortekirjanduse saali teadetetahvlil.

Iga kuu loositakse kõigi osalejate vahel välja meened. Võitjatega võetakse ühendust, et leppida kokku auhinna kättesaamine.

Läbi õppeaasta kestvast viktoriinist tehakse kokkuvõte maikuus.

Mängu lõpuüritusel tunnustatakse parimaid vastajaid ning kohtutakse külalisega.

5L-is osalemine avardab õpilaste silmaringi, annab uusi teadmisi loodusest ja meid ümbritsevast keskkonnast,
arendab õpilaste funktsionaalset lugemis- ja kuulamisoskust!

Info:
viktoriin@raamatukogu.viljandi.ee
433 8665; 433 8666

Viktoriinisarja toetavad Viljandimaa Omavalitsuste Liit ja Eesti Kultuurkapitali Viljandimaa Ekspertgrupp