Uudised ja teated

5L viktoriini novembrikuu Forum Cinema kinkepiletid võitsid...

5L on viktoriin 5.–7. klassi õpilastele, mis kutsub lugema ajakirju Eesti Loodus ja Minu Maailm ning vaatama-kuulama ERR-i loodus- ja keskkonna teemalist saadet Osoon.

Viljandi maakonna viktoriini Kultuurilaine novembrikuu võitjad on ...

Viljandi maakonna raamatukogude ühisprojekt viktoriin KULTUURILAINE on kõigile Viljandi maakonna elanikele. Täname kõiki vastajaid!

Teisipäeva õhtul saab kokku Pipa klubi!

Pipa on Viljandi Linnaraamatukogu maskott - rebane, kes teadagi on üks äraütlemata kaval ja uudishimulik, hooliv ja tark loom. Pipa klubi ongi mõeldud kõigile lastele, kes sooviksid olla nagu rebane Pipa... Sel aastal kohtume veel teisipäeval, 10. detsembril kell 16.00!

Neljapäeva hommikul ootame pisipõnne laste- ja noortekirjanduse saali

Pisipõnni pooltund on mõeldud 2-3 aastastele mudilastele ning nende vanematele. Koos lastega mängime, laulame, joonistame ning mõnikord teeme midagi oma käega. Ootame pisipõnne koos vanematega!

Teisipäeval ootame Teid Esimese Teisipäeva Klubisse!

Viljandi Linnaraamatukogu ootab raamatuhuvilisi loetud raamatute üle ühiselt arutlema ja uusi raamatuid avastama kord kuus teisipäeva keskpäeval toimuvasse raamatuklubisse. Olete südamest oodatud!

Tule laupäeval raamatukogusse multifilme vaatama!

Laupäeval, 30. novembril on raamatukogu Ameerika teabepunktis multifilmide laupäev! Tule vaatama ja võta sõber ka kaasa! Kohtume kell 11.00!

Täna õhtul ootame raamatukokku 3-5 aastaseid mudilasi

Mudilase tund pakub 3-5 aastastele lastele hubast tundi raamatute, mängude, meisterdamise ja muusikaga. Ootame mudilasi koos vanematega!

Kutsume Teid osalema Lapsevanemate tunnis - räägime andekusest

Neljapäeval, 28. novembril kell 17.30 toimub raamatukogus kohtumine haridusteadlase ja andekusest kõnelevate raamatute autori Viire Sepaga. Kõik huvilised on oodatud!

Täna õhtul ootame Teid Kolmanda Kolmapäeva Raamatuklubisse

Oled lugenud mõnda raamatut, mis on puudutanud sinu hinge, pannud sind nutma, naerma või tekitanud hoopis soovi vastu vaielda, või oled raamatu sootuks käest visanud, sest see ei ole lihtsalt sinu raamat? Tunned vahel, et raamatuid, mida tahaksid lugeda, on liiga palju ja sa ei suuda valida...

20. novembril tutvustame vanemaealistele küberturvalisuse põhitõdesid

Praktilised nõuanded raamatukogu töötaja poolt. Tule ja küsi seda, mida sa internetiturvalisuse kohta veel ei tea!

Kolmanda Kolmapäeva Raamatuklubi kokkusaamine toimub 20. novembril

Oled lugenud mõnda raamatut, mis on puudutanud sinu hinge, pannud sind nutma, naerma või tekitanud hoopis soovi vastu vaielda, või oled raamatu sootuks käest visanud, sest see ei ole lihtsalt sinu raamat? Tunned vahel, et raamatuid, mida tahaksid lugeda, on liiga palju ja sa ei suuda valida...

Viktoriini 5L oktoobrikuu Forum Cinema kinkepiletid on loositud!

5L on viktoriin 5.–7. klassi õpilastele, mis kutsub lugema ajakirju Eesti Loodus ja Minu Maailm ning vaatama-kuulama ERR-i loodus- ja keskkonna teemalist saadet Osoon. Oktoobrikuu võitjad on...

Raamatukogu küsib külastajate arvamust

Viljandi Linnaraamatukogu teeb lugejaküsitlust 15.10.-15.11.2019. Tegemist on küsitlusega, kus uurime raamatukogu kasutajate/lugejate rahulolu ja soove Viljandi Linnaraamatukogu teenuste kohta. Oleme tänulikud Teie vastuste eest!

Viljandi maakonna viktoriini Kultuurilaine 4. hooaja esimesed võitjad on...

Viljandi maakonna raamatukogude ühisprojekt viktoriin KULTUURILAINE on kõigile Viljandi maakonna elanikele.

Neljapäeva õhtul tulevad külla Kirjandustuuri raames Wimberg, Reeli Reinaus ja Villu Kangur

4.–8. novembrini leiab aset kirjanike tuur „Sõnaränd". Eesti kirjanikud külastavad selle käigus raamatukogusid, tutvustavad oma uusi teoseid ning vestlevad lugemissõpradega. Valga- ja Viljandimaal rändavad Wimberg, Reeli Reinaus ja Villu Kangur. Kõik huvilised on oodatud!

Ootame Teid 5. novembril kell 11.30 Esimese Teisipäeva klubisse

Viljandi Linnaraamatukogu ootab raamatuhuvilisi loetud raamatute üle ühiselt arutlema ja uusi raamatuid avastama kord kuus teisipäeva keskpäeval toimuvasse raamatuklubisse. Kõik huvilised on oodatud!

Kutsume Teid õppima mere- ja kaunistussõlmede töötuppa

Laupäeval, 9. novembril kell 12-14 toimub raamatukogus Mere- ja kaunistussõlmede töötuba täiskasvanutele. Registreeruda saab kuni 7. novembrini. Kõik huvilised on oodatud!

Neljapäeva õhtul ootame Teid Kõikide pühakute õhtule - Halloweenile!

Võta sõbrad, hea tuju ja avatud meel kaasa ning tule kohale!

Kolmapäeval, 30. oktoobril kell 17.30 ootame Teid kohtumisele Jaak Juskega

Ajaloolane ja kirjanik Jaak Juske räägib Eesti ajaloost põnevate lugude kaudu. Sellest, kuidas Eesti on muutunud ajas, kuidas Eestist pärit inimesed on muutnud ajalugu. Aga juttu tuleb ka sellest, kuidas me kõik saame omal moel uurida ajalugu. Kõik huvilised on oodatud!

Teisipäeva õhtul saab kokku Pipa klubi!

Pipa on Viljandi Linnaraamatukogu maskott - rebane, kes teadagi on üks äraütlemata kaval ja uudishimulik, hooliv ja tark loom. Pipa klubi ongi mõeldud kõigile lastele, kes on seiklushimulised avastajad, julged katsetajad, uudishimulikud uurijad, osavad meisterdajad ning soovivad leida ja hoida...