Selleks ajaks saab igaüks valida endale ja läbi lugeda midagi toredat eesti kirjandusest, mis on välja antud pärast 1991. aastat. Lisaks valida üks luuletus eesti luulest, mis on lugejat ennast puudutanud. Kohtumiseni klubis!

Esimese Teisipäeva Klubi kohtumine toimub 1. veebruaril

Järgmine kohtumine toimub kolmapäeval, 2. veebruaril kell 16.00. Pipa klubisse on oodatud kõik 1.-4. klasside lapsed. Klubile loovad reeglid lapsed ise, on vaid üks põhireegel – ole hooliv ja lahke. Kohtumiseni klubis!

Kohtume Pipa klubis 2. veebruaril!

Teeme vanadest raamatutest kaunistusi. Õpituba juhendab Valli Tammsalu. Olete oodatud!

26. jaanuaril ootame Teid raamatute voltimise õpituppa

Juhendaja näpunäidete järgi on võimalik õppida väikelaste riiete õmblemist. Kohtume laupäeval, 22. jaanuaril. Vajalik eelnev registreerumine.

Raamatukogus saab õppida lasteriideid õmblema

Millisena kujutas 1894. aastal hr Barthelot ette 2000. aastat? Kus asusid postijaamad ja raamatukogud 1925. aasta Viljandimaal? Vastused leiad näituselt!

Trepigaleriis saab vaadata klaasvitriinides näitust "Vanaraamat pajatab..."

Ootame algklasside lapsi osalema ühistes tegevustes. Kohtume laste- ja noortekirjanduse saalis!

Kolmapäeval, 19. jaanuaril ootame lapsi Pipa klubisse!

Pisipõnni pooltund on mõeldud 2–3-aastastele mudilastele ning nende vanematele. Palume eelnevalt oma tulekust teatada hiljemalt 19. jaanuariks. Olete oodatud!

Neljapäeval, 20. jaanuaril ootame raamatukogusse pisipõnne!

Laupäeval, 15. jaanuaril kell 12.00 toimub raamatukogu Ameerika teabepunktis Liisi Seili raamatu „Märkmed kahe aja piirilt" esitlus. Kõik huvilised on oodatud!

Ootame Teid Liisi Seili raamatu esitlusele!

Eesti Lastekirjanduse Keskus kutsub 6–13-aastaseid lugejaid valima Nukitsa konkursil oma lemmikkirjanikku ja -illustraatorit. Raamatutega saab tutvuda laste- ja noortekirjanduse saalis ja veebis.

Ootame teid valima parimat eesti lastekirjanikku ja raamatukunstnikku

Kolmapäeval, 12. jaanuaril kell 11.45 toimub Raamatukogude aasta avaüritus. Üle Eesti toimub ühine ettelugemise aktsioon raamatukogudes, millest omakorda saavad alguse läbi aasta kestvad lugemistalgud. Olete oodatud!

12. jaanuaril ootame Teid Raamatukogude aasta avaüritusele Viljandi linnaraamatukogus

Kohtumisõhtul, 11. jaanuaril, kell 17.00 räägib Hanna Miller oma isiklikest kokkupuudetest baltisakslastega, nende mälestusteraamatuteni jõudmisest ja põnevatest, aga ka lustlikest leidudest selle huvitava materjaliga töötamisel. Olete oodatud!

Teisipäeval ootame Teid vestlusõhtule tõlkija Hanna Milleriga

Koolivaheaeg hakkab varsti lõppema ja meil on käsil viimane väljakutse. Kui Sul jäi mõni väljakutse lahendamata siis ära muretse vaid asu kohe lahendama. Väljakutsete vastuseid ootame kuni 9. jaanuarini. Ilusat koolivaheaja lõppu!

Koolivaheaja väljakutseid saab lahendada kuni 9. jaanuarini!

Selleks ajaks saab igaüks valida endale ja läbi lugeda midagi toredat brasiilia kirjandusest. Uueks aastaks ikka toredaid lugemiselamusi!

Esimese Teisipäeva Klubi kohtumised jätkuvad 11. jaanuaril

Teeme vanadest raamatutest kaunistusi. Õpituba juhendab Valli Tammsalu.

5. jaanuaril olete oodatud raamatute voltimise õpituppa!

Teeme vanadest raamatutest kaunistusi. Õpituba juhendab Valli Tammsalu.

Head uut aastat! Ka uuel aastal jätkame juba traditsiooniks saanud põnevate väljakutsetega. Neid saab lahendada kuni 9. jaanuarini!

Käes on 3. jaanuar ja lahendamist ootab neljas väljakutse!

Taas oleme avatud esmaspäeval, 3. jaanuaril 10–19. Viivisevaba aeg kestab veel kuni 2. jaanuarini. Raamatuid saab tagastada peaukse juures olevasse tagastuskasti. Kohtumiseni uuel aastal!

Soovime kõigile ilusat aastavahetust!

Kas Sul on mõni tore luuletus, mida ise sellisteks puhkudeks kasutad ja oled seda nõus ka teistega jagama?

Veel jõuab osaleda meie raamatukogu FB-i lugejamängus!

Pühad on kohe-kohe algamas ja teeme meiegi algust juba traditsiooniks saanud põnevate väljakutsetega. Pane tähele kuupäevi, mis on plakatil kirjas - just nendel kuupäevadel postitame ülesande raamatukogu fb ja kodulehele. Head lahendamist!

Ootame lapsi raamatukogu väljakutsetes kaasa lööma ja auhindu võitma!

Viljandi linnaraamatukogus on 20. detsembrist 2021 - 02. jaanuarini 2022 viivisevaba aeg. Raamatuid saab tagastada viivisevabalt.

Viljandi Linnaraamatukogus on viivisevaba aeg

Aitäh kõigile, kes Viljandi linnaraamatukogu 110. sünnipäeva puhul väljakutse vastu võtsid ja lugemisbingos ning lugemissoovituse mängus osalesid! Täna loosisime kõigi osalejate vahel välja auhindu!

Täna loosisime välja Lugemisbingo ja lugemissoovituse mängu auhinnad!

Näitan: 1-20
Elemente lehe kohta 20