Uudised ja teated

Neljapäeva õhtul ootame mudilasi laste- ja noortekirjanduse saali!

Mudilase tund pakub 3-5 aastastele lastele hubast tundi raamatute, mängude, meisterdamise ja muusikaga. Kohtume 30. jaanuaril kell 17.00 laste- ja noortekirjanduse saali videoruumis!

Ootame Teid Inglise keele vestlusklubisse!

Soovid rääkida inglise keeles? Huvitud Ameerika Ühendriikidest, ameerika kultuurist? Raamatukogu Ameerika teabepunktis on alates 28. jaanuarist see võimalus! Vestlus toimub ainult inglise keeles ja kohtumised toimuvad teisipäeviti.

Veel on kaks vaba kohta Mulgi labakute kudumise töötuppa!

Mulgi labakute koolitusega saab 25. jaanuaril Viljandi Linnaraamatukogus alguse mulgi rahvarõivaste töötubade sari, mis kestab jaanuarist mai lõpuni ja jätkub septembris.

USA juhtiv arvamusuurija John Zogby annab telesilla kaudu ülevaate USA presidendivalimistest

USA juhtiv arvamusuurija John Zogby annab ülevaate USA 2020. aasta presidendivalimistest, sealhulgas Demokraatliku Partei aruteludest, esimesest voorust ja kuidas need võivad mõjutada USA kongressi presidendivalimisi ning koosseisu. Üritus on inglise keeles. Kõik huvilised on oodatud!

Koolitaja ja käsitöömeister Kristi Jõeste õpetab mulgi labakuid kuduma

Laupäeval, 25. jaanuaril kell 11–15 toimub raamatukogus Mulgi labakute töötuba. Õpime kuduma mulgi labakuid koos koolitaja ja käsitöömeistri Kristi Jõestega. Osalussoovist palume teada anda 24. jaanuariks. Kõik huvilised on oodatud!

Tule vali lemmik lastekirjanik ja raamatukunstnik!

Algamas on XV Nukitsa konkurss, et selgitada välja laste kahe viimase aasta lemmikkirjanik ja illustraator. Konkursil osalevate raamatute ja konkursi statuudiga saab tutvuda raamatukogu laste- ja noortekirjanduse saalis. Hääletada saab kuni 23. veebruarini.

Pisipõnni pooltund toimub neljapäeval 9. jaanuaril kell 11.00!

Pisipõnni pooltund on mõeldud 2-3 aastastele mudilastele ning nende vanematele. Koos lastega mängime, laulame, joonistame ning mõnikord teeme midagi oma käega. Ootame pisipõnne koos vanematega!

Esimese Teisipäeva Klubi kohtumised jätkuvad 7. jaanuaril kell 11.30

Oodatud on kõik senised ja uued liikmed. Räägime raamatutest, jagame lugemiselamusi, joome teed ja tunneme ennast hästi. Kohtumiseni raamatukogus!

Olete oodatud Ugala teatri 100. sünnipäeva tähistamisele!

Esmaspäeval, 6. jaanuaril kell 14.00 toimub raamatukogus Ugala teatri 100. sünnipäeva tähistamine. Kõik huvilised on oodatud!

Tule laupäeval, 4. jaanuaril raamatukogusse multikaid vaatama!

Tule laupäeval, 4. jaanuaril raamatukogu Ameerika teabepunkti multikaid vaatama ja võta sõber kaasa! Seansid algavad kell 11.00 ja 13.00.

Koolivaheaja meisterdamine

Meisterdame traadist figuure ja punume paela. Mõlemal päeval teeme ühe asja. Kohtumiseni raamatukogus!

16.-31. detsembrini on raamatukogus viivisevaba periood

Viljandi Linnaraamatukogus on 16.-31. detsembrini viivisevaba periood. Raamatuid saab tagastada viivist tasumata.

5L viktoriini novembrikuu Forum Cinema kinkepiletid võitsid...

5L on viktoriin 5.–7. klassi õpilastele, mis kutsub lugema ajakirju Eesti Loodus ja Minu Maailm ning vaatama-kuulama ERR-i loodus- ja keskkonna teemalist saadet Osoon.

Viljandi maakonna viktoriini Kultuurilaine novembrikuu võitjad on ...

Viljandi maakonna raamatukogude ühisprojekt viktoriin KULTUURILAINE on kõigile Viljandi maakonna elanikele. Täname kõiki vastajaid!

Teisipäeva õhtul saab kokku Pipa klubi!

Pipa on Viljandi Linnaraamatukogu maskott - rebane, kes teadagi on üks äraütlemata kaval ja uudishimulik, hooliv ja tark loom. Pipa klubi ongi mõeldud kõigile lastele, kes sooviksid olla nagu rebane Pipa... Sel aastal kohtume veel teisipäeval, 10. detsembril kell 16.00!

Neljapäeva hommikul ootame pisipõnne laste- ja noortekirjanduse saali

Pisipõnni pooltund on mõeldud 2-3 aastastele mudilastele ning nende vanematele. Koos lastega mängime, laulame, joonistame ning mõnikord teeme midagi oma käega. Ootame pisipõnne koos vanematega!

Teisipäeval ootame Teid Esimese Teisipäeva Klubisse!

Viljandi Linnaraamatukogu ootab raamatuhuvilisi loetud raamatute üle ühiselt arutlema ja uusi raamatuid avastama kord kuus teisipäeva keskpäeval toimuvasse raamatuklubisse. Olete südamest oodatud!

Tule laupäeval raamatukogusse multifilme vaatama!

Laupäeval, 30. novembril on raamatukogu Ameerika teabepunktis multifilmide laupäev! Tule vaatama ja võta sõber ka kaasa! Kohtume kell 11.00!

Täna õhtul ootame raamatukokku 3-5 aastaseid mudilasi

Mudilase tund pakub 3-5 aastastele lastele hubast tundi raamatute, mängude, meisterdamise ja muusikaga. Ootame mudilasi koos vanematega!

Kutsume Teid osalema Lapsevanemate tunnis - räägime andekusest

Neljapäeval, 28. novembril kell 17.30 toimub raamatukogus kohtumine haridusteadlase ja andekusest kõnelevate raamatute autori Viire Sepaga. Kõik huvilised on oodatud!