Veel saab registreeruda Lastevanemate tundi

Teisipäeval, 29. jaanuaril kell 17.30 toimub raamatukogu linnagaleriis Lastevanemate tund teemal "Lapse keeleomandamine". Loengut viib läbi Tallinna Ülikooli lingvistika doktorant ja lastekeeleuurija Andra Kütt. Kõik huvilised on oodatud!

Ootame huvilisi registreeruma niidigraafika töötuppa!

Laupäeval, 2. veebruaril toimub raamatukogus Niidigraafika töötuba täiskasvanutele. Töötoas tehakse läbi põhilised figuurid, et aru saada, kuidas tekib ruumiline efekt. Registreeruda saab kuni 28. jaanuarini!

Viktoriini 5L jaanuarikuu küsimuste vastuseid ootame kuni 11. veebruarini

5L on viktoriin 5.-7. klassi õpilastele, mis kutsub lugema ajakirju Eesti Loodus ja Minu Maailm ning vaatama-kuulama ERR-i loodus- ja keskkonna teemalist saadet Osoon. Head lahendamist!

Kutsume Lastevanemate tundi - räägime lapse keeleomandamisest

Teisipäeval, 29. jaanuaril kell 17.30-18.30 toimub loeng "Lapse keeleomandamine", lektor Tallinna Ülikooli lingvistika doktorant ja lastekeeleuurija Andra Kütt. Registreeruda saab kuni 25. jaanuarini. Kõik huvilised on oodatud!

Lasteviktoriini Kultuurikonksuke detsembrikuu võitjad ja uued küsimused!

Kultuurikonksuke on viktoriin 2.-4. klassi õpilastele, mis kutsub lugema ajakirju Hea Laps, Täheke ja Minu Maailm. Jaanuarikuu küsimuste vastuseid ootame kuni 5. veebruarini. Head lahendamist!

Meisterdamisklubi alustab teisipäeval, 15. jaanuaril kell 16.00!

Loeme raamatut ja meisterdame kord kuus teisipäeval kell 16.00-17.00 laste- ja noortekirjanduse saalis (3. saal). Kohtumiseni!

Pisipõnni pooltund alustab 10. jaanuaril

Talvisel koolivaheajal ootame lapsi raamatukokku!

Ka talvevaheajal ootab Viljandi Linnaraamatukogu kõiki lapsi oma koolivaheaega sisustama. Kohtume 2.-4. jaanuarini, kell 11.00 Ameerika teabepunktis (2. saal) ning võtame üheskoos midagi vahvat ette!

Viktoriini Kultuurilaine detsembrikuu küsimuste vastuseid ootame kuni 2. jaanuarini

Viljandi maakonna raamatukogude ühisprojekt viktoriin KULTUURILAINE on kõigile Viljandi maakonna elanikele. Küsimused on koostatud väljaannetest Sirp, Postimees Arter, Sakala ja Eesti Loodus. Head lahendamist!

Neljapäeval ootame raamatukogusse pisipõnne

Pisipõnni pooltund on mõeldud 2-3 aastastele mudilastele ning nende vanematele. Koos lastega mängime, laulame, joonistame ning mõnikord teeme midagi oma käega. Ootame pisipõnne koos vanematega!

Laupäeval toimub raamatukogus Tartu rahu aastapäeva tähistamine

Laupäeval, 15. detsembril kell 12.00 toimub raamatukogus Viljandi Linnagaleriis üritus „100 aastat Tartu rahulepingut". Kõik huvilised on oodatud!

Ootame Teid karikaturist Edmund Valtmani karikatuuri avamisele!

Teisipäeval, 11. detsembril kell 12.00 avatakse Viljandi Linnaraamatukogu 4. saalis pidulikult Edmund Valtmani karikatuur, mille kinkis Viljandile Ilvi Jõe-Cannon. Kõik huvilised on oodatud!

Viljandi Linnaraamatukogu võtab tööle raamatukoguhoidja

Viljandi Linnaraamatukogu võtab tööle raamatukoguhoidja ajutiselt äraoleva töötaja ametikohale. Motivatsioonikirja ja CV saatmise tähtaeg on 10. detsember.

Neljapäeva õhtul ootame Teid Anu Röömeli raamatu esitlusele!

Neljapäeval, 29. novembril kell 17.00 toimub raamatukogu linnagaleriis Anu Röömeli raamatu "Kingitus : kolm jõulujuttu kogu perele" esitlus. Kõik huvilised on oodatud!

Kolmapäeval ootame lapsi looduslikest materjalidest meisterdama

Meie järgmine kohtumine toimub kolmapäeval, 28. novembril kell 16.00 laste- ja noortekirjanduse saalis. Juhendab Signe Valdmäe. Kohtumiseni!

Veel saab registreeruda Lastevanemate tundi

Teisipäeval, 27. novembril kell 17.30 toimub raamatukogus lastevanemate tund teemal „Faktid, faktoidid ja soolapuhumine meditsiinis“. Loengut viib läbi Viljandi Haigla psühhiaatriakliiniku ülemarst dr Madis Parksepp. Eelregistreerimine kuni 22. novembrini. Kõik huvilised on oodatud!

Neljapäeva hommikul ootame pisipõnne laste- ja noortekirjanduse saali

Teisipäeval, 20. novembril kutsume lapsi Heidi Raba lasteraamatu esitlusele

Teisipäeval, 20. novembril kell 12.00 toimub Heidi Raba lasteraamatu „Rebasemäe kamp teeb ajalugu" esitlus. Kõik huvilised on oodatud!

Lastevanemate tundi saab juba registreeruda

Teisipäeval saab meisterdamisklubis valmistada keraamilisi esemeid

Meisterdamisklubi järgmine kohtumine toimub teisipäeval, 13. novembril kell 16.00, siis valmistame keraamilisi esemeid. Juhendab Kersti Õun. Ootame lapsi meisterdama!