Neljapäeva õhtul toimub kohtumine Hendrik Relvega

Neljapäeval, 19. aprillil kell 17.00 toimub
raamatukogus 3. korruse galeriis kohtumine kirjaniku ja rännumehe Hendrik Relvega.

Kohtumisõhtu teemaks on kirjaniku viimane raamat
"Kiviaja puudutus".

Hendrik Relve on avaldanud aastate jooksul üle kümne looduse ja rännuraamatu. Maaülikoolis metsandust ja Tartu Ülikoolis ajakirjandust õppinud rännumees teab loodusest ja põlisrahvastest palju ning oskab sellest ka kaasahaaravalt lugusid jutustada.

Korowaid on metsarahvas, kes elab Uus-Guinea saare džungliüksilduses. Nende elamud asuvad puude otsas ja see rahvas elab tänaseni nagu kiviajas ning toitub vaid metsaandidest. 2010. aasta novembris, pärast aastatepikkust ettevalmistusperioodi asus maailmarändur Hendrik Relve ühes sõber Argoga korowaide poole teele. See raamat räägib nende retkest džunglisügavusse haruldase loodusrahva juurde. Raamat on rohkelt illustreeritud autori fotodega. Samuti leiab siit 12 QR-koodi, mille kaudu näeb paariminutilisi videolõike autori seiklustest loodusrahva juures.

Raamatut "Kiviaja puudutus" saab ka kohapeal piiratud koguses osta.

Kohtumine toimub EV100 kingituse sarja
"100 kohtumist Eestimaa inimestega Viljandi linna ja maakonna raamatukogudes" raames.

Kõik huvilised on oodatud!