Ootame töid noorte omaloominguvõistlusele

Viljandi Linnaraamatukogu korraldab juba
21. noorte omaloominguvõistluse ning ootab oma mõtteid eestikeelses ilukirjanduslikus vormis väljendama kõiki
15–21-aastasi viljandimaalasi.

Mingeid žanrilisi piiranguid võistlusel osalejatele ei seata. Laureaate hinnatakse nii luules kui proosas.
Parimate kirjutajate vahel jagatakse Eesti Kultuurkapitali stipendiume koguväärtuses 400 eurot.

Lisaks stipendiumitele jagatakse Viljandimaa Omavalitsuste Liidu toel eripreemiad ja Eesti Vabariigi peoaasta puhul ootab parimat Eestist ja kodanikuks olemise teemal kirjutanut raamatukogu eripreemia. Tulemused avalikustame pidulikul kohtumisel aprilli lõpus.

Iga kolme aasta järel koostatakse auhinnatud töödest kogumik. Järgmine avaldatakse 2019. aastal. Samuti avaldatakse auhinnatud tööd Viljandi Linnaraamatukogu kodulehel ning sotsiaalmeedias.

Vabalt valitud teemal omaloomingut oodatakse 18. märtsiks e-posti aadressile kultuurikonks@gmail.com.
Lisaks tööle palutakse kirjale lisada oma nimi, isikukood, elukoht, kool ja pseudonüüm.

Häid mõtteid ja mõnusat kirjutamist!

Veronika Raudsepp Linnupuu

Viljandi Linnaraamatukogu omaloominguvõistluse koordinaator