Vahepeal on meil vaja lihtsalt kedagi, kes oleks valmis olemas olema ja meid ära kuulama. Peaasi.ee vaimse tervise esmaabi koolituse läbinud vabatahtlikud ootavad teid Viljandi Linnaraamatukogu 2. korruse ilu- ja teabekirjanduse saalis. Oled oodatud!

Tule 30. märtsil Vaimse tervise kohvikusse!

Teisipäeval, 2. aprillil toimub kohtumiste sarja "Kuidas uurida sugupuud?" teine loeng kirikuraamatutest ja millist infot neist leiab. Kõik huvilised on oodatud!

Teisipäeval, 2. aprillil kutsume Teid kuulama loengut kirikuraamatutest

Koos pärandusaasta algusega leiab aset kolmeosaline päranditeemasid tutvustav vestluskohtingute sari, millest esimene sissejuhatav kohtumine "Mis on pärand?" leiab aset juba 3. aprillil kell 17 raamatukogus linnagaleriis. Kõik huvilised on oodatud!

Tule vestluskohtingule "Kuidas pärandame Viljandit?"

Selle aasta esimesel kevadkuul on „Salongijuttude" külaliseks Eesti arvatavasti suurim krimikirjandusespetsialist Jaan Martinson. Mees, kelle koostatud parimate kriminaalromaanide edetabelit oodatakse igal aastal pikisilmi. Kõik huvilised on oodatud!

Täna, 28. märtsil tuleb "Salongijuttude" sarjas külla krimikirjanduse ekspert Jaan Martinson!

Autoriga vestleb kirjanik ja kriitik Berk Vaher. Paavo Matsin (snd 1970) on kirjanik ja kirjanduskriitik, hariduselt filoloog ja teoloog. Matsinilt on seni ilmunud viis romaani. Kõik huvilised on oodatud!

Ootame Teid 5. aprillil Paavo Matsini romaani "Death Café" esitlusele!

Uurime vanaema ruudu motiivi, proovime erinevaid nippe, jagame kogemusi ja ei jäta ka jutulõnga unarusse. Kõik huvilised on oodatud!

Ootame Teid kolmapäeval, 27. märtsil heegeldamise töötuppa!

Teisipäeval, 26. märtsil kell 17.00 tutvustab Anu Kree Ameerika teabepunktis oma värsket luulekogu "Palangukõnd". Kõik huvilised on oodatud!

Ootame Teid täna, 26. märtsil Anu Kree luulekogu esitlusele!

Tule 30. märtsil Vaimse tervise kohvikusse!

Koos pärandusaasta algusega leiab aset kolmeosaline päranditeemasid tutvustav vestluskohtingute sari, millest esimene sissejuhatav kohtumine "Mis on pärand?" toimub juba 3. aprillil kell 17. Kõik huvilised on oodatud!

Tule vestluskohtingule "Kuidas pärandame Viljandit?"

Tugigrupp on mõeldud Teile, kes Te hoolitsete dementsusega või mäluhäiretega lähedase eest. Kui vajate nõu, toetust, uusi ideid, siis olete oodatud tugigrupis osalema!

Raamatukogus saab kokku dementsusega inimeste lähedaste tugigrupp

Selle aasta esimesel kevadkuul on „Salongijuttude" külaliseks Eesti arvatavasti suurim krimikirjandusespetsialist Jaan Martinson. Kõik huvilised on oodatud!

"Salongijuttude" sarjas tuleb külla Jaan Martinson!

Kolmapäeval, 27. märtsil on algusega 17.00 raamatukogu Ameerika teabepunktis seltskondlik heegeldamise töötuba. Kõik huvilised on oodatud!

Ootame Teid kolmapäeval, 27. märtsil heegeldamise töötuppa!

Näituse külastajad saavad tutvuda nii arhitektuursete fantaasiatega, mis jäid ainult paberile, kui ka ellu viidud projektidega – hoonetega, millest on saanud Tallinna, Narva ja Viljandi arhitektuuri lahutamatud osad.

Trepigaleriis saab tutvuda arhitekti ja kunstniku Aleksandr Wladovsky unikaalsete visanditega

26. märtsil ootame Teid Anu Kree luulekogu esitlusele!

Omaloomingut võib esitada kõikmõeldavas ilukirjanduslikus vormis: luuletus, haiku, jutustus, näidend, novell või valm. Vabalt valitud teemal omaloomingut ootame 22. aprilli 2024 keskööni!

Ootame noorte viljandimaallaste omaloomingut. Ja stippi saab ka!

Neljapäeval, 14. märtsil kell 18.00 tuleb meile külla soome kirjanik ja filmitegija Elina Hirvonen, kellega vestleb Heidi Iivari. Kõik huvilised on oodatud!

Viljandi linnaraamatukogusse tuleb külla soome kirjanik ja filmitegija Elina Hirvonen

Sel aastal kutsume linna- ja maakonna koolide 3. ja/või 4. klasside õpilaste 4-liikmelisi võistkondi lugema uuemat lastekirjandust ja mängus kaasa lööma. Kirjanduslik täringumäng toimub 3. aprillil kell 11.00. Ootame registreeruma!

Ootame klasse lasteraamatupäeva täringumängule!

Loeme, mängime, meisterdame ja oleme head sõbrad! Uued rebased on alati teretulnud liituma!

Pipa klubi ootab lapsi täna, 13. märtsil kell 16.00 raamatukogusse!

Ettevõtmine algab 12. märtsil Viljandi Linnaraamatukogus toimuva dialoogiringiga „Kes mind hoiab?“, eestvedajaks Hannele Valkenieemi, Soome Insituudi juhataja ja Soome arutelukultuuri Eestisse tooja.

Tule Loov Viljandi Kogukonnaakadeemia avasündmusele "Kes mind hoiab?"

9. veebruaril selgusid konkursi " 25 kauneimat Eesti raamatut 2023" võidutööd.

Teabekirjanduse saalis saab vaadata 25 kauneimat Eesti raamatut

9. veebruaril selgusid konkursi " 25 kauneimat Eesti raamatut 2023" võidutööd.

Näitan: 1-20
Elemente lehe kohta20