Uudised ja teated

Viktoriini 5L oktoobrikuu Forum Cinema kinkepiletid on loositud!

5L on viktoriin 5.–7. klassi õpilastele, mis kutsub lugema ajakirju Eesti Loodus ja Minu Maailm ning vaatama-kuulama ERR-i loodus- ja keskkonna teemalist saadet Osoon. Oktoobrikuu võitjad on...

Raamatukogu küsib külastajate arvamust

Viljandi Linnaraamatukogu teeb lugejaküsitlust 15.10.-15.11.2019. Tegemist on küsitlusega, kus uurime raamatukogu kasutajate/lugejate rahulolu ja soove Viljandi Linnaraamatukogu teenuste kohta. Oleme tänulikud Teie vastuste eest!

Viljandi maakonna viktoriini Kultuurilaine 4. hooaja esimesed võitjad on...

Viljandi maakonna raamatukogude ühisprojekt viktoriin KULTUURILAINE on kõigile Viljandi maakonna elanikele.

Neljapäeva õhtul tulevad külla Kirjandustuuri raames Wimberg, Reeli Reinaus ja Villu Kangur

4.–8. novembrini leiab aset kirjanike tuur „Sõnaränd". Eesti kirjanikud külastavad selle käigus raamatukogusid, tutvustavad oma uusi teoseid ning vestlevad lugemissõpradega. Valga- ja Viljandimaal rändavad Wimberg, Reeli Reinaus ja Villu Kangur. Kõik huvilised on oodatud!

Ootame Teid 5. novembril kell 11.30 Esimese Teisipäeva klubisse

Viljandi Linnaraamatukogu ootab raamatuhuvilisi loetud raamatute üle ühiselt arutlema ja uusi raamatuid avastama kord kuus teisipäeva keskpäeval toimuvasse raamatuklubisse. Kõik huvilised on oodatud!

Kutsume Teid õppima mere- ja kaunistussõlmede töötuppa

Laupäeval, 9. novembril kell 12-14 toimub raamatukogus Mere- ja kaunistussõlmede töötuba täiskasvanutele. Registreeruda saab kuni 7. novembrini. Kõik huvilised on oodatud!

Neljapäeva õhtul ootame Teid Kõikide pühakute õhtule - Halloweenile!

Võta sõbrad, hea tuju ja avatud meel kaasa ning tule kohale!

Kolmapäeval, 30. oktoobril kell 17.30 ootame Teid kohtumisele Jaak Juskega

Ajaloolane ja kirjanik Jaak Juske räägib Eesti ajaloost põnevate lugude kaudu. Sellest, kuidas Eesti on muutunud ajas, kuidas Eestist pärit inimesed on muutnud ajalugu. Aga juttu tuleb ka sellest, kuidas me kõik saame omal moel uurida ajalugu. Kõik huvilised on oodatud!

Teisipäeva õhtul saab kokku Pipa klubi!

Pipa on Viljandi Linnaraamatukogu maskott - rebane, kes teadagi on üks äraütlemata kaval ja uudishimulik, hooliv ja tark loom. Pipa klubi ongi mõeldud kõigile lastele, kes on seiklushimulised avastajad, julged katsetajad, uudishimulikud uurijad, osavad meisterdajad ning soovivad leida ja hoida...

Kolmapäeval, 30. oktoobril kell 17.30 ootame Teid kohtumisele Jaak Juskega

Ajaloolane ja kirjanik Jaak Juske räägib Eesti ajaloost põnevate lugude kaudu. Sellest, kuidas Eesti on muutunud ajas, kuidas Eestist pärit inimesed on muutnud ajalugu. Kõik huvilised on oodatud!

Olete oodatud Sirje Kiini raamatu esitlusele

Neljapäeval, 24. oktoobril kell 17.00 toimub raamatukogu Ameerika teabepunktis Sirje Kiini raamatu "Kirjanduse vabadus ja vabaduse kirjandus" esitlus. Kõik huvilised on oodatud!

Teisipäeva õhtul saab kuulata Elli Vendla ja Maire Vesingi loengut

Teisipäeval, 22. oktoobril kell 16.00 toimub raamatukogus Viljandimaa Naisseltsi sügisandide päev „Katame lõikuspüha laua". Kõik huvilised on oodatud!

Raamatukoguprogrammi URRAM töös esineb häireid

Head lugejad, raamatukoguprogrammi URRAM töös esineb häireid, probleemiga tegeletakse. Samuti ei saa kasutada lugejate iseteeninduskeskkonda. Vabandame

Raamatukogupäevad algasid koolivaheaja üritusega

20.-30. oktoobrini kestavad üleriigilised raamatukogupäevad "Kohtume raamatukogus!". Loe meie ürituste kohta lähemalt...

Reedel, 18. oktoobril saab laste- ja noortekirjanduse saalis kuulata toredaid lugusid

Reedel, 18. oktoobril kell 14.00, 15.00 ja 16.00 tähistame rahvusvahelist ettelugemispäeva laste- ja noortekirjanduse saalis. Loeme ette toredaid lugusid. Kõik huvilised on oodatud!

Viljandi Linnaraamatukogu küsib lugejate arvamust!

Viljandi Linnaraamatukogu teeb lugejaküsitlust 15.10.-15.11.2019. Tegemist on küsitlusega, kus uurime raamatukogu kasutajate/lugejate rahulolu ja soove Viljandi Linnaraamatukogu teenuste kohta. Oleme tänulikud Teie vastuste eest!

Laste- ja noortekirjanduse saalis alustab uus klubi lastele!

Pipa on Viljandi Linnaraamatukogu maskott - rebane, kes teadagi on üks äraütlemata kaval ja uudishimulik, hooliv ja tark loom. Pipa klubi ongi mõeldud kõigile lastele, kes sooviksid olla nagu rebane Pipa: seiklushimulised avastajad, julged katsetajad, uudishimulikud uurijad, osavad meisterdajad...

Ameerika teabepunktis saab tutvuda virtuaalraamatukoguga eLibraryUSA

Täiskasvanud õppija nädal algab 11. oktoobril toimuva üle-eestilise ÕPITUNNIGA, kus osalevad kõik huvilised, kes sel päeval ühe tunni jooksul midagi uut õpivad. Viljandi Linnaraamatukogu Ameerika teabepunktis saab tutvuda virtuaalraamatukoguga eLibraryUSA.

Neljapäeval, 10. oktoobril ootame Teid loodusõhtule - tutvustame öösorri!

Neljapäeval, 10. oktoobril kell 17.30 toimub raamatukogus loodusõhtu. Aasta lindu 2019 - öösorri tutvustab Aarne Tuule. Kõik huvilised on oodatud!

Olete oodatud vestlusõhtule kunstnik Ave Nahkuriga!

Juttu tuleb Ave kunstist, elust ja majaehitusest Viljandis ning elust kaugel ookeani taga. Jutu taustaks saab iga osaline endale ise kaunistada Ave stiilis portselantassi. Kõik huvilised on oodatud!