Fotonäitus "Maailm arlekiini kuues" raamatukogu trepigaleriis

Raamatukogu trepigalerii

Fotonäitus

Maailm arlekiini kuues

02.03.–26.03.2020

Teatrikuus märtsis on raamatukogu trepigaleriis fotonäitus "Maailm arlekiini kuues", kus Laura Peterson, Eneli Raud,

Ott Aardam ja Karol Kuntsel toovad vaatajani fotovaliku maailma eri paigus saadud teatrikogemustest.

Näitusel on 34 fotolõuendit, mis kajastavad 2008.–2009. aastal toimunud reisil saadud teatrikogemusi Aasiast ja Lõuna-Ameerikast. Fotod heidavad pilgu nähtud etendustele, teatraalsetele rituaalidele, etenduste ettevalmistamisele, mängupaikadele ja rahvapidustustele.

"Näitus annab aimu, mis oludes erinevais maailma paigus teatrit tehakse ning õpitakse, milline on teatri ja teatraalsete ettevõtmiste funktsioon erinevates kultuuriruumides, pakkudes ainest ja teistsugust lähenemisnurka mõtisklusteks teatri koha üle meie ühiskonnas," on öelnud üks näituse koostajatest, näitleja Ott Aardam.

Näitusega saab tutvuda kuni 26. märtsini.