Ootame Sind Kolmanda Kolmapäeva Klubisse!

Viljandi Linnaraamatukogu  Kolmanda Kolmapäeva Klubi  saab kokku kolmapäeval, 21. septembril kell 17.00!

Räägime suvistest lugemiselamustest!

Kes kohale ei saa tulla, võib meiega liituda veebis Zoomi-keskkonnas.
Lingi saamiseks kirjutage aadressil anneli.kengsepp@raamatukogu.viljandi.ee

Meie raamatuklubist lähemalt:
Oled lugenud mõnda raamatut, mis on puudutanud hinge, pannud Sind nutma, naerma või tekitanud hoopis soovi vastu vaielda, või oled raamatu sootuks käest visanud, sest see ei ole lihtsalt Sinu raamat?

Tunned vahel, et raamatuid, mida tahaksid lugeda, on liiga palju ja Sa ei suuda valida? Või Sa ei teagi, mida tahaks lugeda? Viljandi Linnaraamatukogu tuleb appi, viies Sind kokku teiste sarnastega, kellega koos arutleda elu ja raamatute üle.

Raamatuklubi koguneb iga kuu kolmandal kolmapäeval
raamatukogu 2. saali Ameerika teabepunktis kell 17.00.
Uued liikmed on klubisse alati oodatud!

Kohtumisi veab raamatukogu huvijuht Anneli Kengsepp.

Kes soovib raamatuklubi kokkusaamistest teavet saada oma meilile, kirjutage aadressil: anneli.kengsepp@raamatukogu.viljandi.ee

Kellele õhtune klubiaeg ei sobi, saab liituda Esimese Teisipäeva päevase klubiga, loe lähemalt siin ...

Jälgi klubide infot ka meie raamatukogu Facebooki lehel, kus jagame ka oma kohtumistest või lugemisvarast fotosid.

Üritust pildistatakse ja fotosid avaldatakse Viljandi Linnaraamatukogu sotsiaalmeedia lehekülgedel.