1. juunist muutuvad raamatukogu lahtiolekuajad

1. juuni – 31. august oleme avatud:

T–R 10–18 (avatud kõik saalid)

L 10–15 (avatud kõik saalid)

E 10–15 (avatud ainult 1. korruse perioodikasaal ja
Avalik Internetipunkt).
Esmaspäeviti saab reserveeritud raamatuid kätte infoletist.

Iga kuu viimasel reedel on raamatukogu suletud (sisetööpäev).

Raamatukapp ja tagastuskast

Esmaspäeval pannakse raamatukappi tellimused,
mis on raamatukokku jõudnud enne 16.30;
teisipäevast reedeni enne 17.30 ja
laupäeval enne 14.30.
Tellimused, mis on edastatud hiljem, täidame järgmisel raamatukogu lahtiolekupäeval.

Iga kuu viimasel reedel (sisetööpäeval), kui raamatukogu on suletud, saab raamatuid tellida raamatukappi. Tellimused, mis on edastatud enne 16.30 jõuavad kappi samal päeval.
Rohkem infot raamatukapi kasutamisest leiab siin...

Raamatukogu peaukse juures olevasse raamatute tagastuskasti saab laenutatud raamatuid tagastada ajal, kui raamatukogu on suletud. Laenaja tagastatud raamatud tuvastatakse vöötkoodi abil.

Raamatute laenutähtaega saab pikendada helistades 433 8660, e-posti teel pikenda@raamatukogu.viljandi.ee ja iseteeninduses www.lugeja.ee

Viljandi Linnagaleriid on võimalik külastada raamatukogu lahtiolekuaegadel, väljaarvatud esmaspäeval, kui on avatud ainult raamatukogu 1. korrus.

Kohtumiseni raamatukogus!