Suvemängu lõpetamine

Juunist augustini kestnud mängus tuli lastel igal nädalal lahendada üks mõistatus või ülesanne. Lapsed, kes olid kõige usinamad lahendajad said kõik 18. augustil raamatukogus kokku, et saaksime neid kiita ja tänada ja nendega koos veidi lustida.

Suvemäng tõestas, et lapsed on taibukad ja et neile meeldib tegutseda. Suvemängu lõpetamisel saime teada ka seda, et suvemängu mängijate seas on kõige rohkem suvel sündinud lapsi, kuid sünnipäev on tore igal aasta-ajal. Kuulsime, et lapsed on olnud suvel küllaltki tublid lugejad, oma kaks või kolm raamatut loeti ikka läbi, aga kahtlemata kuulub uhkeim tulemus tüdrukule, kes luges suvega läbi 40 raamatut!

Tublisid suvemängu osalisi (neid, kes pidasid lõpuni vastu) oli üle kolmekümne ja hea meel on selle üle, et peaaegu kõik olid raamatukogus täna kohal. Sündmust aitas maitsvaks muuta Tere, kes kattis laua täitsa uut sorti joogijogurtite ja klassikaliste kohukestega. Aitäh neile!

Loosipakkide eest saame omakorda tänada Ameerika saatkonda. Lapsed, kes ei saanud kohale tulla, ei pea muretsema, nende pakid ootavad neid raamatukogu lasteosakonnas.

Täname kõiki osalejaid ja kaasalööjaid!