Neljapäeval, 4. aprillil kell 17.15 toimub raamatukogu Ameerika teabepunktis Urmas Kuusiku raamatu „Aimla metsavennad 1944-1987" esitlus. Kõik huvilised on oodatud!

Kutsume Teid Urmas Kuusiku raamatu esitlusele

27. märtsil toimus maakondlik lasteraamatupäevale pühendatud täringumäng "Põhjamaade jutud". Tublidest tublimateks osutusid seekord Suure-Jaani Kooli Suure-Jaani õppekoha, A. Kitzbergi nim. Gümnaasiumi ja Tarvastu Gümnaasiumi võistkonnad. Suur tänu osalejatele!

Raamatukogus tähistati lasteraamatupäeva täringumänguga ja selgusid parimad

Portreedel on esinduslik valik meie kirjarahvast Kristjan Jaak Petersonist alates ja Contraga lõpetades. Näitust saab vaadata kuni märtsikuu lõpuni. Soovime vaatajatele äratundmisrõõmu!

Laste- ja noortekirjanduse saalis saab vaadata Tartu Lastekunstikooli näitust

15.-18. aprillil kell 11.00-11.45 toimub Viljandi Linnaraamatukogus teemanädal Viljandi linna ja maakonna 4.-6. klasside õpilastele "Mustkunst Viljandi Linnaraamatukogus". Registreeruda saab kuni 9. aprillini.

Kutsume 4.-6. klasside õpilasi osa võtma mustkunsti teemanädalast

Loeme raamatut ja meisterdame kord kuus teisipäeval kell 16.00-17.00. Samuti ootame uusi huvilisi meisterdamisklubisse ning kohtumiseni laste- ja noortekirjanduse saalis!

Tule teisipäeval, 19. märtsil kell 16.00 raamatukogusse meisterdama!

Meie lugejate kõige ilusam eestikeelne sõna on „EMA“, teise koha võitis sõna „ARMASTUS“ ja kolmas koht kuulub sõnale „EESTI“. Täname kõiki osalejaid.

Viljandi Linnaraamatukogu kuulutas välja kõige ilusama eestikeelse sõna

Laupäeval, 6. aprillil kell 11.00-14.00 toimub Viljandi Linnaraamatukogu loenguruumis kraklee õpituba täiskasvanutele. Registreeruda saab kuni 1. aprillini, kohtade arv piiratud!

Kutsume täiskasvanuid osalema kraklee töötoas

Noor disainer, kutsume Sind osalema jõulukampsuni loomisel! Esita oma idee, parimatele auhinnad! Woolish Knitting OÜ võtab parima idee tootmisesse. Jõulude ajal võid kanda juba enda disainitud kampsunit! Loomingulisi ideid!

Veel saab osaleda konkursil "Jõulukampsun 2019"!

Teisipäeval, 12. märtsil kell 17.00 toimub kohtumine Eesti Kultuurkapitali kirjanduse sihtkapitali 2018. aasta nominentidega. Viljandisse tulevad Kerttu Rakke, Sven Kivisildnik, Jürgen Rooste ja Kalju Kruusa. Kõik huvilised on oodatud!

Teisipäeva õhtul tulevad lugejatega kohtuma Kerttu Rakke, Sven Kivisildnik, Jürgen Rooste ja Kalju Kruusa

Traditsiooniline maakondlik lasteraamatupäeva täringumäng „Põhjamaade jutud" toimub sel aastal Viljandi Linnaraamatukogus kolmapäeval, 27. märtsil kell 11.00. Registreeruda saab kuni 22. märtsini.

Ootame linna- ja maakonnakoole osalema lasteraamatupäeva täringumängus!

Pisipõnni pooltund on mõeldud 2-3 aastastele mudilastele ning nende vanematele. Koos lastega mängime, laulame, joonistame ning mõnikord teeme midagi oma käega. Kohtume neljapäeval, 7. märtsil kell 11.00!

Neljapäeva hommikul ootame pisipõnne laste- ja noortekirjanduse saali

Sel aastal tähistame eesti viipekeele päeva Viljandis laupäeval, 2. märtsil kell 12.00-15.00 raamatukogus üritusega KURTIDE KIRI. Esitleme 3 raamatut. Kõik huvilised on oodatud!

Laupäeval toimub eesti viipekeele päeva tähistamine

Talvevaheajal ootab Viljandi Linnaraamatukogu kõiki lapsi oma koolivaheaega sisustama. Kohtume 25. veebruarist – 1. märtsini, kell 11.00 Ameerika teabepunktis (2. saal) ning võtame üheskoos midagi vahvat ette!

Kohtume koolivaheajal raamatukogus!

Viljandi Linnaraamatukogu võtab tööle raamatukoguhoidja ajutiselt äraoleva töötaja ametikohale. Motivatsioonikirja ja CV saatmise tähtaeg 04.03.2019. Kui Sulle meeldivad raamatud ja suhtlemine inimestega, siis ootame just Sind!

Viljandi Linnaraamatukogu võtab tööle raamatukoguhoidja

Neljapäeval, 21. veebruaril kell 17.00 toimub raamatukogus Sandra Jõgeva raamatu „Avalikud ja salajased märkmed" esitlus. Jõuline, kaasahaarav ja vahetu filmipäevik on ühtlasi Sandra Jõgeva režissööriks kasvamise lugu. Kõik huvilised on oodatud!

Neljapäeval ootame Teid Sandra Jõgeva filmipäeviku esitlusele!

Pisipõnni pooltund on mõeldud 2-3 aastastele mudilastele ning nende vanematele. Koos lastega mängime, laulame, joonistame ning mõnikord teeme midagi oma käega. Juhendab lasteaiaõpetaja Lea Taalimäe. Kohtumiseni pooltunnis!

Neljapäeva hommikul ootame pisipõnne laste- ja noortekirjanduse saali

Kultuurikonksuke on viktoriin 2.-4. klassi õpilastele, mis kutsub lugema ajakirju Hea Laps, Täheke ja Minu Maailm. Veebruarikuu küsimuste vastuseid ootame 4. märtsini. Head lahendamist!

Kultuurikonksukese veebruarikuu küsimused ootavad lahendamist!

Neljapäeval, 14. veebruaril, kell 11.00 toimub raamatukogus maakondlik keelepäev. Viljandi keelepäev on pühendatud keele ja luule seostele. Janika Kronberg kõneleb Hando Runneli poeetilisest keelest ning EMTA tudengid esitavad luulekava Runneli luuletustest. Kõik huvilised on oodatud!

Maakondlikul keelepäeval räägime Hando Runneli poeetilisest keelest ning saame kuulata tudengite luulekava

Viljandi maakonna raamatukogude ühisprojekt viktoriin KULTUURILAINE on kõigile Viljandi maakonna elanikele. Küsimused on koostatud väljaannetest Sirp, Postimees Arter, Sakala ja Eesti Loodus. Head lahendamist!

Maakondliku viktoriini Kultuurilaine veebruarikuu küsimuste vastuseid ootame kuni 1. märtsini!

Meisterdamisklubis loeme raamatut ja meisterdame kord kuus teisipäeval kell 16.00-17.00 laste- ja noortekirjanduse saalis. Ootame Sind klubisse!

Teisipäeval, 12. veebruaril saab meisterdamisklubis voolida!

Näitan: 841-860
Elemente lehe kohta20