Viljandi Linnagaleriis saab vaadata Tarrvi Laamanni maale

Tarrvi Laamann

Loodusnurk

07.06.-19.07.2017

Tarrvi Laamann on Eesti kunstnik, kes on tuntuks saanud eelkõige oma graafikaga (ksülograafia ja Moku hanga), mis evib hipilikku maailmaarmastust ja vabaduseiha. Laamanni iseloomustab ergas jõuline ning julge joonega laad, külluslikkus, mida mõjutusi võiks ehk otsapidi leida reggae-kultuurist, mida Ta Eestis (Bashment FM, Raadio 2) laiemale publikule tutvustanud on.

"Väljapanek "Loodusnurk" räägib rohkem loodusest, vähem inimesest, sest inimene pigem rikub loodust, kui hoiab. Mulle meeldib loodus." Nii tutvustab oma segatehnikas isikunäitust Tarrvi Laamann.

Näitust saab vaadata kuni 19. juulini.

Lisainfo:
Laineli Parrest, Sakala Keskuse ja Viljandi Linnagalerii näituste kuraator/galerist
e-post: laineli@sakalakeskus.eetelefon: 5901 8345

Viljandi Linnagalerii asub Viljandi Linnaraamatukogu kolmandal korrusel ning on avatud raamatukogu lahtiolekuaegadel. Galeriis toimuvad ka sündmused, mistõttu võib näituste külastamine olla lühiajaliselt raskendatud. Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast. Vaadake jooksvat infot meie Fb lehelt: https://www.facebook.com/Viljandi-Linnagalerii-1621089384809617
Viljandi Linnagalerii on iga kuu viimasel reedel suletud.