Rattamatkade kontrollpunktid ehk raamatukogud on avatud kell 10.00–12.00.

Viljandi rattaklubi kutsub raamatukogude aasta puhul külastama maakonna raamatukogusid!

Rattamatkade kontrollpunktid ehk raamatukogud on avatud kell 10.00–12.00.

Laadast võtavad osa ka raamatukogus osalenud Pipa linnalaagri fantastilised lapsed!

Ootame kõiki laadale!

Ühel toredal kevadpäeval helistasid raamatukokku Milvi ja Toomas Mattson, kes ütlesid, et armastavad väga lugeda ja olid omale koju viimasel ajal uut kirjandust ostnud.

Suur tänu Milvi ja Toomas Mattson!

Teisipäeval, 14. juunil algab Viljandi Linnaraamatukogus lastele läbi suve kestev SUVEMÄNG! Head suvist lahendamist ja templisadu!

Raamatukogu laste- ja noortekirjanduse saal kutsub mängima suvemängu!

Raamatukogude lasteosakonnad üle Eesti tähistavad 15. juunil koolivaheaja algust ühise suure pannkoogi t(p)eoga. Ühine koogitegu lükkab hoo sisse ka raamatukogu suvemängule.

Kolmapäeval, 15. juunil ootame lapsi suurele pannkoogipeole!

Pühapäevane matk viib Heimtali raamatukogusse. Tule osale matkasarjas ja võida auhindu!

Kutsume Sind neljapäeval, 9. juunil kell 17.00 Viljandi Linnaraamatukokku mõtteid ja ideid vahetama teemal, kas Viljandi on laste- ja noortesõbralik linn. Mis on meil hästi ja millised mured vajavad lahendamist?

Kutse dialoogile 9. juunil kell 17.00!

Ootame Teid kolmapäeval, 8. juunil kell 17.00 raamatukogusse Tiiu Männiste raamatu "Talupojatarkusest digiõppeni" esitlusele. Olete oodatud!

Tiiu Männiste esitleb kolmapäeval, 8. juunil oma raamatut elukestva õppe arengujoontest

Lugude jutustamine on osa eestlaste pärandist. Selle aasta hansapäevadel on Viljandi linnaraamatukogu telk Pärandilinna alal esimesel Kirsimäel. Tule koos perega ja saa osa meie vahvatest töötubadest!

Ootame Teid Hansapäevade ajal Viljandi linnaraamatukogu telki!

Ootame Teid kolmapäeval, 8. juunil kell 17.00 Tiiu Männiste raamatu "Talupojatarkusest digiõppeni: elukestva õppe arengujooni" esitlusele. Kõik huvilised on oodatud!

8. juunil olete oodatud Tiiu Männiste raamatu "Talupojatarkusest digiõppeni" esitlusele

Kas Sulle läheb korda, millega tegelevad lapsed ja noored Viljandis?

Valdek Alber on Hiiumaalt pärit vabakutseline kunstnik ja karikaturist. Ta teeb juba aastaid Maalehte päevakajalisi naljapilte. Šarže saab vaadata raamatukogus kuni 30. juunini.

Trepigaleriis saab vaadata Valdek Alberi šarže

Alates 1. juunist oleme avatud T–R 10–18, L 10–15. Esmaspäeviti on avatud 10–15 ainult raamatukogu 1. korrus (perioodikasaal ja Avalik Internetipunkt). Kohtumiseni raamatukogus!

1. juunist muutuvad raamatukogu lahtiolekuajad

Teisipäeval, 31. mail kell 17.30 toimub raamatukogus raamatu „President Risto Ryti kaitsekõne" esitlus. Raamatu on eestindanud Rein Kikas. Kõik huvilised on oodatud!

Teisipäeva õhtul ootame Teid Soome presidendi Risto Ryti koostatud raamatu esitlusele

Sel õppeaastal (2021/2022) osales viktoriinisarjades kokku 90 õpilast nii linna- kui maakonnakoolidest. Palju õnne võitjatele ning täname kõiki lapsi viktoriinis osalemise eest!

Tähistasime koos Kultuurikonksukese 10. ja 5L-i 7. hooaja lõppu!

Ootame laupäeval, 28. mail kell 14.00 Ukraina sõpru teed jooma, omavahel tuttavaks saama ja lihtsalt juttu rääkima!

Kutsume Ukraina sõpru laupäeval raamatukogusse!

Raamatukogu trepigaleriis on juba seitsmendat aastat maikuus Paalalinna lasteaia Karlsson mudilaste näitus. Sellel aastal saab lasteaed 45. aastaseks. Palju õnne!

Veel kuni 31. maini saab vaadata trepigaleriis lasteaia Karlsson mudilaste töid

Kuni 31. maini toimub veel Viljandi linnaraamatukogu 2. saalis Piia Männasoo tehtud kaisukate heategevuslik näitusmüük. Tule osale heategevuses!

Tule võta osa heategevuslikust näitusmüügist!

Õpime meeskonnatööd, tervislikku toitumist, keskkonnahoidu ja matkatarkusi, veedame päeva Tuhalaane Külamajas, õpime rahatarkust, kehastume ettevõtjateks ja peame laata. Tule laagrisse!

Pipa kutsub linnalaagrisse!

Ootame Teid Kolmanda Kolmapäeva raamatuklubi hooaja viimasele kokkusaamisele!

Näitan: 1-20
Elemente lehe kohta 20