Iga nädala teisipäeval ootab osalejaid raamatukogu laste- ja noortekirjanduse saalis (3. saalis) uus ülesanne, mis paneb vastuseid otsima kas raamatutest, raamatukogust või Viljandi linnaruumist.

Kutsume lapsi osalema Suvemängus!

Raamatukogu pakub kogust eemaldatud raamatuid 1-eurose tasu eest ning kell 12 kutsume huvilisi Viljandi kirjanduslikule jalutuskäigule!

Viljandi linnaraamatukogu on laupäeval, 6. juulil Viljandi [eel]arvamusfestivalil

Loodan väga, et näitus pakub Viljandi Linnaraamatukogu külastajatele huvitavat sissevaadet Madalmaade Kuningriigi igapäevaellu. Näitust saab vaadata kuni 29. augustini.

Trepigaleriis saab vaadata dokumentaalfotode näitust

Uus suvine kohtumine ootab meid ees juba 4. juulil kell 12. Räägime siis raamatutest, mis seotud Viljandi või Viljandimaaga. Kõik huvilised on oodatud!

Ootame Teid neljapäeval, 4. juulil suvisesse raamatuklubisse!

Ka tänavu suvel korraldab Viljandi Linnaraamatukogu mullu väga populaarseks osutunud "Kirjanduslikke jalutuskäike", mil sammutakse kolme sellise ilukirjandusliku raamatu radadel, mille tegevus toimub Viljandis. Jalutuskäigud toimuvad veel 2. ja 6. juulil!

Veel on mõned vabad kohad Kirjanduslikule jalutuskäigule koos Gert Kiileriga

Vahepeal on meil vaja lihtsalt kedagi, kes oleks valmis olemas olema ja meid ära kuulama. Peaasi.ee vaimse tervise esmaabi koolituse läbinud vabatahtlikud ootavad teid Viljandi Linnaraamatukogus.

Laupäeval, 29. juunil ootame Sind vaimse tervise kohvikusse!

Kutsume lapsi osalema Suvemängus!

Viljandi Linnaraamatukogus on 17.-22. juunini viivisevaba periood.

Viljandi Linnaraamatukogus on viivisevaba aeg

Viljandi Linnaraamatukogus on 17.-22. juunini viivisevaba periood.

Kutsume taas kirjanduslikule jalutuskäigule!

Tule osale Viljandi Linnaraamatukogu "Suvise raamatuklubi" kohtumistel! Kohtume neljapäeval, 13. juunil kell 12.00!

Kas otsid suviseks ajaveetmiseks midagi hubast ja inspireerivat?

Laupäeval, 8. juunil kell 10–18 ootab Viljandi Linnaraamatukogu huvilisi oma kollasesse telki pärandilinn Viljandi alale Jaani kiriku aeda. Kohtumiseni!

Viljandi Linnaraamatukogu kutsub Hansapäevadel keskaegse armuvanni segu valmistama!

Teisipäeval, 11. juunil algab Viljandi Linnaraamatukogus lastele läbi suve kestev SUVEMÄNG! Igal teisipäeval ootab laste- ja noortekirjanduse saalis lahendamist uus ülesanne. Head suvist lahendamist!

11. juunil alustame Suvemänguga

Näitusel eksponeerivad Viljandimaa haridusasutused – lasteaiad ja koolid oma ettevõtlikkusega seotud tegevusi. Näitusega saab tutvuda kuni 29. juunini.

Trepigaleriis saab vaadata maakonna ettevõtlike lasteaedade ja koolide postrite näitust

Kevadhooaja viimasel „Salongijuttude" õhtul saab kuulata Marju Kõivupuu mõtteid ilmast ja inimestest. Kõik huvilised on oodatud!

Neljapäeval, 6. juunil ootame Teid "Salongijuttude" õhtule koos Marju Kõivupuuga

Viljandi Linnaraamatukogu kutsub kirjanduslikule jalutuskäigule

Suvel, alates juunikuust saab raamatukogu 1. korrusel varjevõrku punuda ainult teisipäeval ja neljapäeval kella 17–20.

Raamatukogus saab varjevõrku punuda suvel teisipäeviti ja neljapäeviti

Juba sel laupäeval, 1. juunil tähistame Viljandis Arkaadia aias ja Bonifatiuse Gildi hoovis Lastepäeva!

Lastepäeval kohtume linnaraamatukogu kollases telgis!

Kevadhooaja viimasel „Salongijuttude" õhtul saab kuulata Marju Kõivupuu mõtteid ilmast ja inimestest. Marju Kõivupuu on eesti filoloog, kultuuriloolane, kirjanik ja folklorist. Kõik huvilised on oodatud!

"Salongijuttude" sarjas tuleb külla Marju Kõivupuu

1. juunist kuni 31. augustini on Viljandi Linnaraamatukogu avatud T–R 10–18 ja L 10–15. Esmaspäeviti on avatud ainult raamatukogu esimene korrus 10–15.

Alates 1. juunist muutuvad raamatukogu lahtiolekuajad

Raamat aitab lastele seletada sõda, tuues näiteid nende oma mängude maailmast. Esitlus toimub raamatukogu Ameerika nurgas. Kõik huvilised on oodatud!

Kristi Kangilaski esitleb raamatukogus oma uut lasteraamatut "Sõda on nagu ..."

Näitan: 1-20
Elemente lehe kohta20