Ka tänavu suvel korraldab Viljandi Linnaraamatukogu mullu väga populaarseks osutunud "Kirjanduslikke jalutuskäike", mil sammutakse kolme sellise ilukirjandusliku raamatu radadel, mille tegevus toimub Viljandis.

Kutsume taas kirjanduslikule jalutuskäigule!

Tule osale Viljandi Linnaraamatukogu "Suvise raamatuklubi" kohtumistel! Kohtume neljapäeval, 13. juunil kell 12.00!

Kas otsid suviseks ajaveetmiseks midagi hubast ja inspireerivat?

Laupäeval, 8. juunil kell 10–18 ootab Viljandi Linnaraamatukogu huvilisi oma kollasesse telki pärandilinn Viljandi alale Jaani kiriku aeda. Kohtumiseni!

Viljandi Linnaraamatukogu kutsub Hansapäevadel keskaegse armuvanni segu valmistama!

Teisipäeval, 11. juunil algab Viljandi Linnaraamatukogus lastele läbi suve kestev SUVEMÄNG! Igal teisipäeval ootab laste- ja noortekirjanduse saalis lahendamist uus ülesanne. Head suvist lahendamist!

11. juunil alustame Suvemänguga

Näitusel eksponeerivad Viljandimaa haridusasutused – lasteaiad ja koolid oma ettevõtlikkusega seotud tegevusi. Näitusega saab tutvuda kuni 29. juunini.

Trepigaleriis saab vaadata maakonna ettevõtlike lasteaedade ja koolide postrite näitust

Kevadhooaja viimasel „Salongijuttude" õhtul saab kuulata Marju Kõivupuu mõtteid ilmast ja inimestest. Kõik huvilised on oodatud!

Neljapäeval, 6. juunil ootame Teid "Salongijuttude" õhtule koos Marju Kõivupuuga

Viljandi Linnaraamatukogu kutsub kirjanduslikule jalutuskäigule

Suvel, alates juunikuust saab raamatukogu 1. korrusel varjevõrku punuda ainult teisipäeval ja neljapäeval kella 17–20.

Raamatukogus saab varjevõrku punuda suvel teisipäeviti ja neljapäeviti

Juba sel laupäeval, 1. juunil tähistame Viljandis Arkaadia aias ja Bonifatiuse Gildi hoovis Lastepäeva!

Lastepäeval kohtume linnaraamatukogu kollases telgis!

Kevadhooaja viimasel „Salongijuttude" õhtul saab kuulata Marju Kõivupuu mõtteid ilmast ja inimestest. Marju Kõivupuu on eesti filoloog, kultuuriloolane, kirjanik ja folklorist. Kõik huvilised on oodatud!

"Salongijuttude" sarjas tuleb külla Marju Kõivupuu

1. juunist kuni 31. augustini on Viljandi Linnaraamatukogu avatud T–R 10–18 ja L 10–15. Esmaspäeviti on avatud ainult raamatukogu esimene korrus 10–15.

Alates 1. juunist muutuvad raamatukogu lahtiolekuajad

Raamat aitab lastele seletada sõda, tuues näiteid nende oma mängude maailmast. Esitlus toimub raamatukogu Ameerika nurgas. Kõik huvilised on oodatud!

Kristi Kangilaski esitleb raamatukogus oma uut lasteraamatut "Sõda on nagu ..."

Loeme, mängime, meisterdame ja oleme head sõbrad!

Pipa klubi hooaja viimane kokkusaamine toimub täna, 29. mail, ole kohal!

Loeme, mängime, meisterdame ja oleme head sõbrad!

Tugigrupp on mõeldud Teile, kes Te hoolitsete dementsusega või mäluhäiretega lähedase eest. Kui vajate nõu, toetust, uusi ideid, siis olete oodatud tugigrupis osalema!

Kolmapäeval, 29. mail koguneb raamatukogus dementsusega inimeste lähedaste tugigrupp

Vaata, kes võitsid ja loe noorte omaloomingut!

27. Viljandimaa noorte omaloominguvõistluse laureaadid on selgunud!

Vaata, kes võitsid ja loe noorte omaloomingut!

Aasta ema ja Aasta isa valimine. Kas meil on vaja traditsioone? Vestlust veavad ENL esinaine Monika Haukanõmm ja auesinaine Siiri Oviir. Tule, arutle koos meiega!

Eesti Naisliit kutsub kohtumisele

Vahepeal on meil vaja lihtsalt kedagi, kes oleks valmis olemas olema ja meid ära kuulama. Peaasi.ee vaimse tervise esmaabi koolituse läbinud vabatahtlikud ootavad teid Viljandi Linnaraamatukogus.

Laupäeval, 25. mail ootame Sind Vaimse tervise kohvikusse!

Vestluskohtingute sarja viimane kohtumine "Viljandi linnaruumipärand?" toimub kolmapäeval, 22. mail kell 17.00. Viljandi linnaruumi ajaloost, oleviku ja tuleviku üle vestlevad endine peaarhitekt Ülo Stöör ning kunstiteadlane Gregor Taul. Kõik huvilised on oodatud!

Ootame Teid vestluskohtingule "Kuidas pärandame Viljandit? #3"

Viljandi Linnaraamatukogu Pipa linnalaager tuleb taas! Laagri viis päeva on täis loovaid, mängulisi ja harivaid tegevusi, külalisi ja külaskäike ning sõidame ka Tallinnasse.

Pipa linnalaager tuleb taas! Kohtade arv piiratud!

Raamatukogu 3. korruse galeriis toimub täna, 21. mail kell 17.30 Myraka reisiraamatu "Hakuna matata, b%&ches! Ühe road trip´i anatoomia" esitlus. Kõik reisihuvilised on oodatud!

Täna, 21. mail ootame Sind Myraka reisiraamatu esitlusele!

Näitan: 1-20
Elemente lehe kohta20