Täna õhtul tuleb raamatukokku Mihkel Raud

Teisipäeval, 10. oktoobril kell 17.15 tuleb Kultuurikonksu raames Viljandi Linnaraamatukokku külla eesti laulja, kitarrist, endine poliitik, ajakirjanik ja kirjanik
Mihkel Raud.

Mihkel Raud on mänginud kitarri ansamblites Golem, Metallist, Kulo, Singer Vinger, Ba-Bach, Mr. Lawrence ja Lenna. Raud oli üks kohtunikest saates "Eesti talent" ning "Eesti otsib superstaari". Ta on TV3 neljapäevaõhtuse saate "Kolmeraudne" saatejuht.

24. oktoobril 2008 ilmus Raua autobiograafia "Musta pori näkku", milles ta kirjutab rokkansamblites mängimise ajast 1980. aastatel. Aastal 2010 ilmus tema sulest põnevusromaan "Sinine on sinu taevas" ja 2016. aastal elulooline eneseabiraamat "Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda" ning raamat "Hendrik Sal-Saller: intervjuu iseendaga".

Avalikku intervjuud juhib ajakirjanik Margus Haav.

„Kultuurikonks" on Viljandi linnaraamatukogu, Viljandi gümnaasiumi ja ajaleht „Sakala" ühine sündmuste sari, mille raames korraldatakse silmaringi avardavaid sündmusi 2012. aastast.

Kohtumine toimub raamatukogu 3. korruse galeriis.

Kõik huvilised on oodatud!