Omaloomingut võib esitada kõikmõeldavas ilukirjanduslikus vormis: luuletus, haiku, jutustus, näidend, novell või valm. Ja stippi saab ka!

Viljandi Linnaraamatukogu ootab noorte omaloomingut võistlusele, tähtaeg läheneb!

Raamat räägib esimese poole neljakümnes lühiloos ühe Mustla poisi avameelse loo tema kasvamisest koos järvega keskealiseks meheks ja otsib vastust küsimusele, kas Võrtsjärv on pelgalt veekogu oma floora ja faunaga, või siiski midagi enamat.

Neljapäeval, 18. aprillil olete oodatud Kalle Gastoni uue raamatu "Saladuslik Võrtsjärv" esitlusele!

Viljandi Linnaraamatukogu Kolmanda Kolmapäeva Klubi kutsub! Kohtume kolmapäeval, 17. aprillil kell 17.00. Teemaks on raamatud, mis on meid noorusajal enim mõjutanud. Lugege rõõmuks ja kohtumiseni raamatukogus!

Kolmanda Kolmapäeva Klubi ootab huvilisi 17. aprillil!

Põlisest viljandlasest kirjanik ja stsenarist Gert Kiiler esitleb reedel, 19. aprillil kell 17.30 raamatukogus oma värsket kriminaalromaani „Saatus koosneb juhustest". Kõik huvilised on oodatud!

Reedel, 19. aprillil olete oodatud Gert Kiileri uue värske kriminaalromaani esitlusele!

„Salongijuttude" külaliseks on tõlkija, kirjanik ja kirjastuse Tänapäev juht Tauno Vahter. Kõik huvilised on oodatud!

Aprillikuu "Salongijuttude" külaliseks on Tauno Vahter

Kutsume klasse kõhelugudega vürtsitatud jalutuskäigule „Õudselt tore Viljandi!"

Tule klassiga kõhelugude tuurile!

Kutsume klasse kõhelugudega vürtsitatud jalutuskäigule „Õudselt tore Viljandi!"

Raamatu ja roosi päeval, 23. aprillil kell 17 tuleb Viljandi Linnaraamatukokku tekstilooja ja kirjanik Lauri Räpp, et rääkida kirjutamisest, kirjastamisest ja oma raamatutest. Kõik huvilised on oodatud!

Raamatu ja roosi päeval loob meeleolu kirjanik Lauri Räpp

Raamat on sügav kummardus ja austusavaldus ühele taimeperekonnale – astilbele. Astilbede kaunis pitsiline lehestik ja kesksuvine kohev õitevaht on hingematvalt kaunis vaatepilt. Raamatut tutvustavad Krista Kukk ja Tiia Andresson.

Tulekul Krista Kuke ja Heli Russaku uue raamatu "Astilbed" esitlus

Eesti rahvaraamatukogud on meie kõigi jaoks. Aita muuta neid veel paremaks ja anna meile oma soovidest teada! Vasta palun 3 küsimusele. Sinu raamatukogu tänab.

Tule osale raamatukogu küsitlusel!

Kolmapäeval, 10. aprillil kell 17.00 ootame Teid raamatukogu Ameerika teabepunkti. Räägime pärandaianduse aastast, kliimamuutustest ja võõrliikidest Viljandis.

Ootame Teid Viljandi linnalooduse tundi

Neljapäeval, 18. aprillil kell 17.00 olete oodatud Kalle Gastoni uue raamatu "Saladuslik Võrtsjärv" esitlusele. Kõik huvilised on oodatud!

Kutse Kalle Gastoni uue raamatu "Saladuslik Võrtsjärv" esitlusele!

Viljandi Linnaraamatukogu ootab 1. klasse lähemalt tutvuma maakonna suurima raamatukoguga.

Viljandi Linnaraamatukogu laste- ja noortekirjanduse saal ootab külla!

Raamatukogus on avatud Andres Karro väliseesti vinüülide näitus ja tulekul on heliplaatide tutvustusõhtu, mis toimub 25. aprillil kell 17.00. Kõik melomaanid on oodatud!

Andres Karro väliseesti vinüülide tutvustusõhtu ja näitus

2024. aasta veebruari ja märtsi laenutuste TOP 10! Soovime kõigile häid lugemiselamusi!

Vaata milliseid raamatuid loeti märtsis kõige rohkem!

Viljandi Linnaraamatukogu ootab 15–21-aastaste Viljandi maakonna noorte loomingut

Tulekul Gert Kiileri uue värske kriminaalromaani esitlus!

Kutse Paavo Matsini uue romaani esitlusele!

Autoriga vestleb kirjanik ja kriitik Berk Vaher. Romaani "Death Café" idee pärineb autori lapsepõlvest, kus ta igatses lugeda raamatut, milles erinevate lemmikteoste tegelased tegutseksid üheskoos. Kuidas võiksid elada ja millest mõelda meie suured kirjanikud nüüdisajal? Kõik huvilised on oodatud!

Kirjandusmängu võitis Tarvastu Gümnaasiumi võistkond. Suur tänu kõikidele juhendajatele ja lugemishimulistele lastele!

Viljandi Linnaraamatukogus toimus lasteraamatupäeva kirjanduslik täringumäng

Koos pärandusaasta algusega leiab aset kolmeosaline päranditeemasid tutvustav vestluskohtingute sari, millest esimene sissejuhatav kohtumine "Mis on pärand?" leiab aset juba täna, 3. aprillil kell 17.

Tule vestluskohtingule "Kuidas pärandame Viljandit?"

Tulekul Linnalooduse tund!

Näitan: 1-20