Neljapäeval ootame Teid Sandra Jõgeva filmipäeviku esitlusele!

Neljapäeval, 21. veebruaril kell 17.00 toimub raamatukogus Sandra Jõgeva raamatu

„Avalikud ja salajased märkmed" esitlus

Betti Alveri auhinna laureaat Sandra Jõgeva tutvustab oma uut raamatut, kultuurkapitali preemiaga pärjatud dokumentaalfilmi "Armastus ..." tegemise ajal peetud päevikut

"Avalikud ja salajased märkmed".

Lugeja ees rullub lahti heast perekonnast pärit andeka kunstiüliõpilase V allakäiguspiraal, pikitud joomasööstude ja vägivallaga. See on lugu kunstist, alkoholist, armastusest ja selle luhtumisest. Kindlasti saab kohtumisel vastuse küsimusele, mis on saanud filmi ja päeviku kangelannast nüüd.

Jõuline, kaasahaarav ja vahetu filmipäevik on ühtlasi Sandra Jõgeva režissööriks kasvamise lugu ning pakub põnevaid pilguheite kolme kirjutamise aasta jooksul Tallinnas ja kaugemalgi kihanud kultuuriellu.

Esitlusel näeb filmikatkendit ja saab osta
raamatut soodushinnaga.

Esitlus toimub raamatukogu

Ameerika Teabepunktis (2. korrus)

Kõik raamatu ja filmihuvilised on oodatud!