Detsembrikuu lugejamäng

4.12.21

Sünnipäeva-aasta igal kalendrikuul saab osaleda lugejamängus, mille ülesanded on seotud lugemise, kirjanduse ja raamatukoguga.

 

Detsember on jõulukuu ja ikka juhtub kuu lõpupoole, et mõni kingitus on vaja lunastada luuletuse ettekandmisega.

Kas Sul on mõni tore luuletus, mida ise sellisteks puhkudeks kasutad ja oled seda nõus ka teistega jagama? Võta osa meie lugejamängust ja kui õnn Sulle naeratab võib see luuletus Sulle jaanuarikuu alguses ühe lisakingituse tuua raamatu ja magusa üllatuse näol.

Luuletuse võid lisada siia Facebook´i postituse alla või saata meilile rene.vridolin@raamatukogu.viljandi.ee

 

Novembrikuu lugejamängu ülesanne oli filmiteemaline. Palusime avaldada arvamust, millisest raamatust võiks teha hea filmi või milline raamat on filmist või seriaalist rohkem meeldinud.
Novembrikuu lugejamängu auhinna võitis loosi teel Reelika Veske.

Septembrikuu lugejamängu ülesanne oli raamatukogu teemalisest tähesegadikust sõnaotsing. Septembrikuu lugejamängu auhinna võitis Vaike Mankin.

Augustikuu lugejamängu ülesanne oli leida raamat, mille kaanel on kellegi nägu ja sellega pilti teha. Augustikuu lugejamängu auhinna võitis Mattias Oks.

Juulikuu lugejamängu ülesanne oli kirjutada meile hetkel pooleli olevast raamatust leheküljelt 77 seitsmes lause. Juurde märkida ka raamatu pealkiri ja autor.

Juunikuu lugejamängu ülesanne oli kirjutada meile, millise raamatu tegelase või autoriga pead ennast sarnaseks või kelle moodi tahaksid ise olla (autor, pealkiri). Juunikuu lugejamängu auhinna võitis Triinu Kree. 

Maikuu lugejamängu ülesanne oli kirjutada meile raamatust, mis on Sind motiveerinud, inspireerinud. Maikuu lugejamängu auhinna võitis taas kord Marna Krabbi. 

Aprillikuu lugejamängu ülesanne oli kirjutada meile tsitaat, mõttetera viimati loetud raamatust. Märkida juurde ka raamatu pealkiri ja autor. Aprillikuu auhinna võitis Marna Krabbi.

Märtsikuu lugejamängu ülesandeks oli saata pilt oma lemmikraamatust.
Märtsikuu auhinna võitis Kristi Tornius. 

Veebruarikuu lugejamängu ülesanne oli kirjeldada meile, milline oli Sinu esimene kokkupuude Viljandi Linnaraamatukoguga? Millisel aadressil raamatukogu asus ja mis Sulle seal meeldis?
Veebruarikuu auhinna võitis loosi tahtel Kersti Sillaots.