Novembrikuu lugejamäng

29.11.21

Sünnipäeva-aasta igal kalendrikuul saab osaleda lugejamängus, mille ülesanded on seotud lugemise, kirjanduse ja raamatukoguga.

Palju on tehtud filme ja teleseriaale raamatute ainetel.

Milline raamat Sulle on filmist või seriaalist rohkem meeldinud? Millisest raamatust Sa ootad head filmi?

Novembrikuu lugejamängu vastuse võid lisada siia Facebook´i postituse alla või saata meilile rene.vridolin@raamatukogu.viljandi.ee

Vastanute vahel loosime detsembri alguses välja
raamatu ja magusa üllatuse!

 
 
Septembrikuu lugejamängu ülesanne oli raamatukogu teemalisest tähesegadikust sõnaotsing. Septembrikuu lugejamängu auhinna võitis Vaike Mankin.
 

Augustikuu lugejamängu ülesanne oli leida raamat, mille kaanel on kellegi nägu ja sellega pilti teha. Augustikuu lugejamängu auhinna võitis Mattias Oks.

Juulikuu lugejamängu ülesanne oli kirjutada meile hetkel pooleli olevast raamatust leheküljelt 77 seitsmes lause. Juurde märkida ka raamatu pealkiri ja autor.

Juunikuu lugejamängu ülesanne oli kirjutada meile, millise raamatu tegelase või autoriga pead ennast sarnaseks või kelle moodi tahaksid ise olla (autor, pealkiri). Juunikuu lugejamängu auhinna võitis Triinu Kree. 

Maikuu lugejamängu ülesanne oli kirjutada meile raamatust, mis on Sind motiveerinud, inspireerinud. Maikuu lugejamängu auhinna võitis taas kord Marna Krabbi. 

Aprillikuu lugejamängu ülesanne oli kirjutada meile tsitaat, mõttetera viimati loetud raamatust. Märkida juurde ka raamatu pealkiri ja autor. Aprillikuu auhinna võitis Marna Krabbi.

Märtsikuu lugejamängu ülesandeks oli saata pilt oma lemmikraamatust.
Märtsikuu auhinna võitis Kristi Tornius. 

Veebruarikuu lugejamängu ülesanne oli kirjeldada meile, milline oli Sinu esimene kokkupuude Viljandi Linnaraamatukoguga? Millisel aadressil raamatukogu asus ja mis Sulle seal meeldis?
Veebruarikuu auhinna võitis loosi tahtel Kersti Sillaots.