Teistmoodi koolivaheaeg linnaraamatukogus

19.04.21


„Silmapaistvate akende nädal Viljandis" 19.–25. aprill 

Sel koolivaheajal on suurepärane võimalus lasta oma loovus valla, sest Viljandi linnaraamatukogu kutsub kõiki Viljandi linna peresid kaunistama koolivaheaja nädalal tänavapoolseid koduaknaid ja miks mitte ka töökoha aknaid. Kaasa lööma on oodatud ka linna piiridest väljas elavad pered.

Reegleid on vaid üks: tehke seda kindlasti koos lastega!

Kaunistamiseks võib kasutada erinevaid materjale ja esemeid: lilli, paberist siluette, mänguasju, käsitööd, kunstiteoseid, tulukesi, legosid. Võite luua aknale oma fantaasia- või muinasjutumaailma, stseeni mõnest lemmikraamatust, edastada mõnda olulist sõnumit või tuua lihtsalt meie ühisesse ruumi rõõmu ja sära juurde.

Aktsioonis osalejad saavad aknale kinnitamiseks raamatukogu infoletist alates 19. aprillist võtta vastava märgise.
Faili märgise väljaprintimiseks leiate ka veebilehe allservast.

 

Aknaid võib kaunistada terve koolivaheaja nädala jooksul ja et lisaks möödujatele ka teised ilust osa saaksid, ootame kaunistatud akende fotosid koos saatja nimega linnaraamatukogu FB sõnumitesse  facebook.com/viljandilinnaraamatukogu või
e-posti aadressil: huvijuht@raamatukogu.viljandi.ee.

Kui tunned, et ei saa ise pildi saatmisega hakkama, aga tahaksid ikkagi oma akent teistele näidata, anna oma soovist samadel aadressidel teada ja teeme pildi ka sinu aknast.

Link FB sündmusele: https://www.facebook.com/events/151789333440737/