Teistmoodi koolivaheaeg linnaraamatukogus

19.04.21

Koroonakevade kroonikasse lugude korjamine

 

 

Korjame lugusid koroonakroonika koostamiseks, oodatud kõikide laste ja noorte kogemused, mõtted, arvamused. 

Linnaraamatukogu tahab väga teada, millisena näevad Viljandi linna lapsed ja noored praegust kummalist aega, mil ei saa käia koolis, trennis, kinos ega kohvikus. Seetõttu ootame kirju lastelt ja noortelt nende muljete ja mõtetega, mis seonduvad tänavuse koroonakevadega.

Kiri võiks olla kirjutatud sõbrale, kellele tahad rääkida sellest, mis teeb muret ja mis teeb rõõmu, mis on Sinu elus muutunud, millest oled pidanud loobuma või oled ehk hoopis midagi uut kogenud, midagi juurde saanud. Kirjutada võib sellest, milline oli sünnipäev, mida ei saanud pidada nagu tavaliselt ja sellest, milline on Sinu tavaline päev, kuidas Sa õpid, mida Sa kodus teed, kuidas sõpradega suhtled.

Ootame erinevas vanustes laste ja noorte kirju. Kui laps on ise kirjutamiseks liiga väike, siis võib vanem teda küsimusi küsides ja vastuseid ise kirja pannes aidata. Kui kirjutaja soovib jääda anonüümseks, siis tuleks see soov kirjale lisada. Küll aga palume lisada kirjutaja vanuse.  

Kirja võib kirjutada arvutis ning saata aadressil: huvijuht@raamatukogu.viljandi.ee või kirjutada käsitsi ning panna ümbrikusse, kirjutada peale „Koroonakevade kirjad" ja  viia linnaraamatukogu infoletti või saata postiga aadressil: Viljandi linnaraamatukogu, Tallinna 11/1, 71012 Viljandi. Kirja pikkuse jätab raamatukogu vabaks.

Kirjadest paneb raamatukogu kokku virtuaalse ajalehe, mida saab lugeda raamatukogu kodulehelt.

 

Kirju ootame koolivaheaja lõpuni. 

Head kirjutamist!