Kõneleme Eestist, poliitikast ja kirjandusest. Kõik huvilised on oodatud!

27. veebruaril tuleb külla kirjanik, luuletaja, diplomaat ja poliitik Jaak Jõerüüt

Kõneleme Eestist, poliitikast ja kirjandusest. Kõik huvilised on oodatud!

„Salongijuttude" veebruari külaline on Viljandi enda koduloouurijast kirjamees Heiki Raudla. Kohtume teisipäeval, 20. veebruaril kell 18.00 raamatukogus!

Salongijutud: külla tuleb Heiki Raudla

Cashflow on lauamäng, mis õpetab rahaasjade haldamist ja investeerimist.

Teisipäeva õhtul ootame huvilisi raamatukogusse Cashflow mängu mängima!

Cashflow on lauamäng, mis õpetab rahaasjade haldamist ja investeerimist.

Vahepeal on meil vaja lihtsalt kedagi, kes oleks valmis olemas olema ja meid ära kuulama. Peaasi.ee vaimse tervise esmaabi koolituse läbinud vabatahtlikud ootavad teid raamatukogu 2. korruse ilu- ja teabekirjanduse saalis.

Laupäeval, 17. veebruaril toimub raamatukogus Vaimse tervise kohvik

Infotunnid toimuvad neljapäeval, 22. veebruaril kell 14.30 ja 17.15. Infotunni käigus antakse ülevaate Eesti pensionisüsteemist kõigi kolme pensionisamba vaates. Räägitakse lahti peamised pensioni puudutavad muudatused. Kõik huvilised on oodatud!

Kas, miks ja kuidas tulevikku planeerida - kutsume Teid pensionitarkuse infotundi

Vaata, kes võitsid jaanuarikuu auhinnad ning kes võitis sõbrapäeva eriauhinna! Veebruarikuu küsimuste vastuseid ootame kuni 10. märtsini!

KULTUURIKONKSUKE kutsub taas küsimustele vastuseid otsima!

Kõneleme Eestist, poliitikast ja kirjandusest. Kõik huvilised on oodatud!

Näitusel saab vaadata aastate jooksul valminud autoriköiteid. Signe Taremaa on katsetanud erinevaid köitestiile pikapistelisest köitest prantsuse köiteni.

Raamatukogus saab vaadata imekaunist Signe Taremaa köidete näitust

Selgitasime välja Viljandi maakonna põhikoolide mälumängu Pähklipureja II vooru võitjameeskonna. Seekordseks teemaks oli Aasta 2024 tegijad looduses.

Põhikoolide mälumängu Pähklipureja teise mängu võitis Holstre Kooli esimene võistkond

Kohtume kolmapäeval, 14. veebruaril kell 16.00 laste- ja noortekirjanduse saalis! Uued rebased on alati teretulnud!

Pipa klubi ootab lapsi sõbrapäeval kell 16.00 raamatukogusse!

Jäälillede mustreid saavad imetleda need, kelle kodus on vanamoodsad puitraamidega nn topeltaknad. Seda ilu ja looduse kunsti on fotograaf jäädvustanud makroobjektiiviga.

Trepigaleriis saab vaadata Marje Loite fotonäitust "Jäälilled"

„Salongijuttude" veebruari külaline on Viljandi enda koduloouurijast kirjamees Heiki Raudla. Olete oodatud!

Salongijutud: külla tuleb Heiki Raudla

Vaata milliseid raamatuid loeti jaanuarikuus kõige rohkem!

Jaanuarikuu raamatute laenutuste TOP 10

Vaata milliseid raamatuid loeti jaanuarikuus kõige rohkem!

Viljandimaa eelvoorus lugesid ägedalt, säravalt ja haaravalt oma luuletusi kaheksa noort.

Raamatukogus toimus Luuleprõmmu maakondlik eelvoor

Sellel aastal saab meie raamatukogus mängida lugemisbingot. Osaleja saab teenindussaalides valida bingo pileti, kus on peal teemad, mille järgi raamatuid valida. Bingo mängijate vahel loosime auhindu!

Tule mängi lugemisbingot!

Pisipõnni tund on mõeldud 2–3-aastastele mudilastele ning nende vanematele. Koos lastega mängime, laulame, joonistame ning mõnikord teeme midagi oma käega.

Ootame mudilasi Pisipõnni tundi!

Reedel, 2. veebruaril tähistame Viljandi Linnaraamatukogu 113-ndat sünnipäeva mõnusa pannkoogiteo ja -peoga. Ootame oma lugejaid maiustama kell 12–15. Kohtumiseni!

Viljandi Linnaraamatukogu tähistab 113. sünnipäeva!

Tugigrupp on mõeldud Teile, kes Te hoolitsete dementsusega või mäluhäiretega lähedase eest. Kui vajate nõu, toetust, uusi ideid, siis olete oodatud tugigrupis osalema!

Tugigrupp dementsusega inimeste lähedastele koguneb taas raamatukogus

Loeme, mängime, meisterdame ja oleme head sõbrad. Uued rebased on alati teretulnud liituma!

Pipa klubi ootab lapsi kolmapäeval, 31. jaanuaril kell 16.00 raamatukogusse!

7. veebruaril 2024 kell 17.00 toimub Viljandi Linnaraamatukogus Vabariikliku Noorte Luuleprõmmu Viljandimaa eelvoor.

Hei, noored! Registreerumise tähtaeg läheneb, 1. veebruar!

Näitan: 21-40
Elemente lehe kohta20