Valdek Alber on Hiiumaalt pärit vabakutseline kunstnik ja karikaturist. Ta teeb juba aastaid Maalehte päevakajalisi naljapilte. Šarže saab vaadata raamatukogus kuni 30. juunini.

Trepigaleriis saab vaadata Valdek Alberi šarže

Alates 1. juunist oleme avatud T–R 10–18, L 10–15. Esmaspäeviti on avatud 10–15 ainult raamatukogu 1. korrus (perioodikasaal ja Avalik Internetipunkt). Kohtumiseni raamatukogus!

1. juunist muutuvad raamatukogu lahtiolekuajad

Teisipäeval, 31. mail kell 17.30 toimub raamatukogus raamatu „President Risto Ryti kaitsekõne" esitlus. Raamatu on eestindanud Rein Kikas. Kõik huvilised on oodatud!

Teisipäeva õhtul ootame Teid Soome presidendi Risto Ryti koostatud raamatu esitlusele

Sel õppeaastal (2021/2022) osales viktoriinisarjades kokku 90 õpilast nii linna- kui maakonnakoolidest. Palju õnne võitjatele ning täname kõiki lapsi viktoriinis osalemise eest!

Tähistasime koos Kultuurikonksukese 10. ja 5L-i 7. hooaja lõppu!

Ootame laupäeval, 28. mail kell 14.00 Ukraina sõpru teed jooma, omavahel tuttavaks saama ja lihtsalt juttu rääkima!

Kutsume Ukraina sõpru laupäeval raamatukogusse!

Raamatukogu trepigaleriis on juba seitsmendat aastat maikuus Paalalinna lasteaia Karlsson mudilaste näitus. Sellel aastal saab lasteaed 45. aastaseks. Palju õnne!

Veel kuni 31. maini saab vaadata trepigaleriis lasteaia Karlsson mudilaste töid

Kuni 31. maini toimub veel Viljandi linnaraamatukogu 2. saalis Piia Männasoo tehtud kaisukate heategevuslik näitusmüük. Tule osale heategevuses!

Tule võta osa heategevuslikust näitusmüügist!

Õpime meeskonnatööd, tervislikku toitumist, keskkonnahoidu ja matkatarkusi, veedame päeva Tuhalaane Külamajas, õpime rahatarkust, kehastume ettevõtjateks ja peame laata. Tule laagrisse!

Pipa kutsub linnalaagrisse!

Ootame Teid Kolmanda Kolmapäeva raamatuklubi hooaja viimasele kokkusaamisele!

Palume eelnevalt oma tulekust teatada hiljemalt 17. maiks kas e-posti või telefoni teel. Olete oodatud!

Pisipõnni tunni hooaja viimane kohtumine toimub 18. mail, ootame Teid registreeruma!

Eesti Raamatukoguhoidjate Ühingu (ERÜ) uue mõtte töörühma eestvedamisel toimuvad 18. mail juba üheksandad raamatukogude mõttetalgud. Teemaks on Kestlik raamatukogu. Vajalik eelnev registreerumine!

Uue mõtte töörühm kutsub mõttetalgutele!

Inglise keele esseekonkurss on selleks aastaks lõppenud. Aitäh kõigile osalejatele ja nende juhendajatele!

Inglise keele essee kirjutamisvõistluse võitjad on selgunud!

Raamatukogu trepigaleriis saab vaadata lasteaia Karlsson mudilaste töid

Erkki Hautamäe sõjaajalooline uurimus „Soome tormi südames" katsub lahti harutada viimast suurt sõda saatnud salasepitsusi. Kõik huvilised on oodatud!

Reedel, 6. mail toimub raamatu "SOOME tormi südames" esitlus

Anu Raud räägib raamatust „Kuue ruuduga aken". Kõik huvilised on oodatud!

Neljapäeval, 5. mail olete oodatud Anu Raua raamatu esitlusele!

Anu Raud räägib raamatust „Kuue ruuduga aken". Kõik huvilised on oodatud!

Viljandi Linnaraamatukogu Ameerika Teabepunkt kuulutas välja inglise keele esseekonkursi gümnaasiumiõpilastele. Tööde esitamise tähtaeg on juba 2. mai 2022. Lennukat sulge!

Gümnaasiumiõpilaste inglise keele esseekonkursi tähtaeg läheneb!

Viljandi Linnaraamatukogu ootab 15–21-aastaste Viljandi maakonna noorte loomingut eesti keeles. Tööde esitamise tähtaeg on 1. mai!

Maakonna noorte omaloominguvõistluse tähtaeg on 1. mai

Riigikantselei ja Viljandi linnaraamatukogu kutsuvad rohepöörde arutelule neljapäeval, 28. aprillil, kell 17.00. Tule kuulama ja kaasa mõtlema!

Ootame huvilisi rohepöörde arutelule!

Iga päev kell 11 ootame lapsi raamatukokku, et avada järjest Ilon Wiklandi rändnäituse salapärased kohvrid. Uudistame, mängime, meisterdame!

Koolivaheajal ootame lapsi raamatukogusse, alustame kell 11.00!

Perepäev algab taimede pikeerimisega, toimuvad töötoad ja infot saab teemal "Mida teha raamatuga, mida mina enam ei vaja?". Kõik huvilised on oodatud!

Laupäeval, 23. aprillil tähistame Maa päeva ja kogume raamatuid

Näitan: 21-40