Suve jooksul igal kolmpäeval saavad huvilised lasteosakonnas vastamiseks uued küsimused, millele on aega vastuseid leida nädala jooksul. Vastajaile antakse osalejakaart, millele kogutakse õigete leitud vastuste eest templeid. Lahendama on oodatud kogu pere!

Lasteosakond kutsub lapsi osa võtma suvemängust "SUVI RAAMATUKOGUS"!

Kunstitööd on valminud koostöös fotograaf Mihail Ignatsiga. Välja valiti 10 Valmiera kesklinna fotot, milledelt kunstikooli õpilased pidid üles leidma kesklinna geomeetria, teede võrgustiku, piirkonnad ning neid loominguliselt kujutama.

Valmiera kunstikeskkooli õpilaste tööde ja fotograaf Mihail Ignatsi aerofotod raamatukogus

Paljud kirjandusteosed on andnud ainest filmiloojatele.

Kutsume vaatama virtuaalnäitust raamatutest, mis on saanud filmideks

Paljud kirjandusteosed on andnud ainest filmiloojatele.

Viljandi Linnaraamatukogu ja 100 rahva lood lähevad taaskord külla! Kaasas Ukraina muinasjutt „Tengelpung."

100 rahva lood reisivad maakonnas ringi

Viljandi Poetry Slami võitnud Aleksandra Tšoba võitis ka Tallinnas festivali HEADREAD raames toimunud üle-eestilise Poetry Slami (29. mai). PALJU ÕNNE!

Aleksandra Tšoba võitis üle-eestilise POETRY SLAMI Tallinnas

Viljandi Linnagaleriis saab vaadata kuni 06. juunini Saksa moefotokunsti näitust “F.C. Gundlach. Saksa moefotograafia 1950-1980″

Linnagaleriis saab vaadata saksa moefotokunsti

21. mail (2014) olid Viljandi Linnaraamatukokku kutsutud viktoriinisarja Kultuurikonksuke 2. hooaja parimad osalejad-vastajad.

Lõppes lasteviktoriini KULTUURIKONKSUKE 2. hooaeg

Alates 1. juunist on raamatukogu esmaspäeviti suletud. Esmaspäeval on avatud 9-16 ainult 1. korrusel perioodikasaal ja avalik internetipunkt. Raamatuid saab tagastada infoletti.

Alates 1. juunist muutuvad raamatukogu lahtiolekuajad

Omaloominguvõistluse lõpetamine ja tulemuste avalikustamine toimus Viljandi Lennukitehases.

8. mail toimus noorte omaloominguvõistlus

Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing tunnustas 28. veebruaril toimunud tänuüritusel parimaid.

Aasta 2013 parim maaraamatukoguhoidja on Merle Rang Vastemõisast

Näitan: 1 041-1 050